[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

افتتاح غرفه علوم پزشکی شیراز در جشنواره خدمت، روزنامه شیراز نوین

همزمان با آغاز جشنواره خدمت در فارس، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضوری فعال در این جشنواره، غرفه ارائه دستاوردها و خدمات سلامت برپا کرده است.
به گزارش «وب دا» در شیراز، جشنواره خدمت، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با ارائه خدمات و دستاوردهای دولت تدبیر و امید، شب گذشته با حضور استاندار فارس و دیگر مسئولان، به صورت رسمی‌ آغاز به کار کرد. دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همزمان با آغازین روز برپایی غرفه دانشگاه، در جمع دست‌اندرکاران غرفه حضور یافته و از فعالیت‌ها و خدمات، بازدید کرد.
دکتر «مهرداد شریفی» سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر «عبدالحسین فرح‌بخش» رئیس حوزه ریاست و سرپرست حراست دانشگاه، دکتر «سیروس وجدانیان» معاون اجرایی معاونت بهداشتی و دکتر «امیر خشتی» مشاور معاونت درمان دانشگاه، دیگر بازدیدکنندگان روز نخست غرفه دانشگاه در جشنواره خدمت بودند.
در نخستین روز این جشنواره، 128 مورد مراقبت سلامت نظیر سنجش فشارخون، قند خون، نمایه توده بدنی، هفت مورد مشاوره روانشناسی و 24 مورد مشاوره تغذیه انجام شد.
این جشنواره به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، از سوم تا هفتم شهریور، از ساعت ۱۶ تا ۲۲، در بلوار چمران شیراز، محوطه زمین ورزشی پیست اسکیت در حال برگزاری است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی