[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

دو پروژه مهم برق‌رسانی به بهره‌برداری رسید، روزنامه شیراز نوین

باحضور عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، مقامات و مسئولین محلی و استانی و جمعی از خانواده معزز شهدا، دو پروژه مهم برق‌رسانی خط و پست 66 کیلوولت، باصرف هزینه 18 میلیارد و 400 میلیون تومان افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید. 
به گزارش دفتر روابط عمومی ‌شرکت برق منطقه‌ای فارس دکتر عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر با تبریک و بزرگداشت هفته دولت گفت: دولتمردان ایران اسلامی ‌تمام امکانات خود را برای خدمت به مردم بکار گرفته‌اند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.
وی از تمامی ‌دست‌اندرکاران صنعت برق که در اجرای دو پروژه مزبور تلاش کرده‌اند قدردانی کرد و افزود: درراستای توسعه زیرساخت‌های برق‌رسانی تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و طرح‌های مهمی‌ نیز در دست اجرا است.
استاندار بوشهر به اهمیت پروژه‌های برق رسانی اشاره و خاطرنشان کرد: مردم مهمترین سرمایه نظام هستند و این خدمت‌رسانی می‌تواند رضایت‌مندی مردم را فراهم آورد.
 در ادامه مهندس عبدالعزیز کریمی ‌مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان  دولت گفت: علی‌رغم محدودیت‌های مالی و تحریم‌های ظالمانه موفق شدیم تعداد 13 پروژه مهم برق رسانی در استان بوشهر را با صرف هزینه 39 میلیارد تومان به بهره‌برداری برسانیم و خدای متعال را بخاطر انجام رسالت خدمتگزاری شاکر هستیم. 
 وی در ادامه افزود: در منطقه دشتستان دو پروژه مهم پست و خط 66 کیلوولت تنگ ارم را با صرف هزینه 18میلیاردو 400 میلیون تومان احداث کردیم که موجب شکوفایی و رونق اقتصادی در منطقه می‌شود.  
مهندس کریمی ‌از حمایت مسئولین استان در اجرای پروژه‌های صنعت برق و جذب اعتبارات مربوطه تقدیر و تشکر کرد  و افزود: شرکت برق منطقه‌ای فارس درراستای تأمین برق مردم شریف استان‌های فارس و بوشهر توانسته است در دولت‌های یازدهم و دوازدهم 220 پروژه مهم برق رسانی با صرف هزینه 695 میلیارد و 638 میلیون تومان، برگ زرین دیگری را به کارنامه خدمت‌رسانی خود بیفزاید و شرایط جدیدی در رفاه حال هم استانی‌ها فراهم کند. مدیر عامل برق فارس در پایان سخنان خود، از مردم عزیز و همیشه در صحنه تقاضا کرد صنعت برق کشور را با استفاده صحیح از نعمت برق یاری فرمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی