[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

فرماندار شیراز: ادارات ارباب رجوع‌محور باشند، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شیراز گفت: در شرایط کنونی که دولت سختی‌های زیادی را تحمل می‌کند باید به جامعه امید داد و در این مسیر ادارات ارباب رجوع محور عمل کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، حیدر عالیشوندی ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شیراز خطاب به کارمندان نمونه حاضر در جلسه افزود: با توجه به شرایطی که در یکسال گذشته برای کشور پیش آمد و تلاش‌های وافر و سختی‌های زیادی را که متحمل شدید حداقل کاری که می‌توان انجام داد تقدیر از از شما مدیران و کارکنان است که بدانید فراموش نشده‌اید.
وی در ادامه افزود: زحماتی که شما متحمل شدید نزد خدا و مردم شریف شیراز مورد تقدیر و از نظر دید مسئولین و مافوق شما فراموش نشده است. فرماندار شیراز با بیان اینکه هفته دولت فرصتی است که از دستاوردها و خدمات دولت را بیان و از آن دفاع کنیم اظهار داشت: با توجه به تحریم ظالمانه‌ای که علیه دولت ایجاد شد و خروج آمریکا از برجام  بر نظم، قواعد و برنامه‌ریزی که دولت برای مردم پیش‌بینی کرده بود خدشه وارد کرد و دولت در شرایط مظلومانه‌ای قرار گرفته است. عالیشوندی در ادامه عنوان کرد: تلاش‌های زیادی برای استان و شهر شیراز انجام دادیم اما کاستی‌های‌هایی وجود دارد و باید خدمات زیادی در شهر برای رفاه و آسایش مردم آن چنان که لایق و شایسته آنان هستند انجام دهیم. فرماندار شیراز اظهار داشت: وظیفه ما این است که که بدون واسطه خدمت کنیم و بتوانیم از شرایط سختی که کشور در آن قرار دارد عبور کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی