[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۴
  • دوره جدید

بازدید از تجهیزات آبفای روستایی خراسان شمالی و رضوی ، روزنامه شیراز نوین

بازدید مسئولین طرح و برنامه و دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه شرکت آبفا روستائی فارس از پروژه‌های واگذارشده در شرکت‌های آب و فاضلاب روستائی و شهری استان‌های خراسان شمالی و رضوی. 
به گزارش روابط عمومی‌ شرکت آبفا روستائی استان فارس، باتوجه به تشکیل دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت غیردولتی در شرکت آبفا روستائی استان فارس، مسئولین طرح و برنامه و دفتر تجهیز منابع این شرکت، بمنظور تبادل اطلاعات و تجربیات، از پروژه‌های واگذاری شرکت‌های آبفاروستائی و شهری استان‌های خراسان شمالی و رضوی بازدید کردند. 
محمدحسین یوسفی، رئیس اداره طرح و برنامه این شرکت، بابیان این خبرگفت: محدودیت منابع دولتی و ایجاد تحول و جنبش در اقتصاد کشور، لزوم استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی را نه تنها راه حل، بلکه درحال حاضر تبدیل به یک ضرورت کرده تا بتوان از توان اقتصادی، مدیریتی و اجرائی بخش خصوصی کشور استفاده کرد. 
وی همچنین ادامه داد: اداره طرح و برنامه شرکت آبفاروستائی استان فارس همزمان با فعال کردن دفتر تجهیز منابع مالی غیردولتی و توسعه مشارکت (P.M.U)، به‌منظور تبادل اطلاعات و استفاده از تجربیات استان‌های پیشرو در این امور، ضمن بازدید از پروژه‌ها و اقدامات صورت گرفته در استان‌های خراسان شمالی و رضوی، با تشکیل جلسات مکرر با مدیران مربوطه در این حوزه، روند اجرائی کار و کلیه مشکلات و موانع موجود در این مسیر را مورد بحث و بررسی قرار دادند. 
یوسفی خاطرنشان کرد: باتوجه به تهیه بسته پیشنهادی پروژه‌های قابل واگذاری و همچنین توجه ویژه مدیر عامل محترم شرکت آبفا روستائی فارس به استفاده از پتانسیل و توان سرمایه‌گذاران، امید می‌رود که با توجه به وضعیت اعتبارات، بتوانیم درحد مطلوب از این ظرفیت در راستای اجرا و یا تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام استفاده کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی