[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

رئیس اتاق شیراز اعلام کرد: استفاده از توان بخش خصوصی برای گذر از بحران ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس از آمادگی کامل این تشکل و فعالان بخش خصوصی فارس برای همراهی در عبور از بحران اقتصادی خبر داد.
به گزارش دریافتی شیرازنوین جمال رازقی در جلسه‌ای با حضور مدیرکل استاندارد فارس و مدیر نظارت بر غذای علوم پزشکی شیراز گفت: در شرایط بحرانی امروز اقتصاد کشور باید به فکر واحدهای تولیدی استان باشیم و این اتاق از همه توان کارشناسی و فنی بخش خصوصی در جهت عبور از بحران اقتصادی استفاده می‌کند. وی با بیان اینکه در این شرایط نیاز است دستگاه‌های اجرایی برای حفظ و تسهیل روند تولید اقدامات فرادستگاهی داشته باشند، افزود: در بسیاری از دستگاه‌های اجرایی استان، مدیران حامی ‌بخش تولید و صنعت استان هستند اما بخش‌های دیگر و یا قوانین مانع‌تراشی می‌کنند. 
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران ادامه داد: سلامت مردم خط قرمز برای همه فعالان اقتصادی و بخش دولتی است و انتظار داریم دستگاه‌های نظارتی و تصمیم‌گیر در بخش مواد غذایی با حفظ اصول، از واحدهای تولیدی غذایی استان حمایت در جهت ادامه فعالیت داشته باشند. 
رازقی با توجه به مسائل ارزی و افزایش قیمت‌ها در بازار اظهار داشت: توجه به بازار داخل و قدرت خرید مردم موضوع مهم امروز جامعه است و باید شرایطی ایجاد شود که واحد تولیدی و مردم بتوانند از کالاها استفاده کنند.  وی اضافه کرد: امروز بخش تولید در کشور با مشکلات جدی از جمله تأمین مواد اولیه روبرو است ضمن اینکه باید برای تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی از آبانماه جاری که تحریم‌ها علیه کشورمان اعمال می‌شود، چاره‌اندیشی شود. رازقی ادامه داد: تلاش بخش خصوصی و اتاق بازرگانی برای رفع مشکلات و فعال نگه داشتن واحدهای تولیدی استان است که در این راستا حمایت سایر دستگاه‌ها را طلب می‌کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی