[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

 بسیاری از اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل شهری در شیراز فرسوده هستند. در فصل زمستان و تابستان دستگاه تهویه آنان به درستی کار نمی‌کند و مسافران را مشکلات زیادی روبه رو می‌کند. متأسفانه مسئولان فقط به تبلیغ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می‌پردازند و خبری از تعویض ناوگان فرسوده نیست. لطفاً کمی به حقوق  شهروندی عمل کنید.
رضا کیانی 
 فضای حافظیه در فصل پاییز زیبا شده است. همچنین پیوند املاکی که در مجاورت آن قرار داشته‌اند به فضای حافظیه شکوه دوچندانی بخشیده است. از بازدیدکنندگان خواهشمندیم تا در حفاظت این بنای تاریخی بکوشند و چنانچه با اطفال به آنجا می‌روند، مراقب آنها باشند.
کدخدایی 
 از مسئولان خواهشمندیم از تیم فوتبال فجرسپاسی حمایت بیشتری انجام دهند این تیم هنوز می‌تواند با چند برد متوالی به لیگ برتر صعود کند. جای یک تیم شیرازی به شدت در لیگ برتر احساس می‌شود.
فائقی 
 وضعیت راه‌های استان فارس اصلاً خوب نیست و در زمره پرحادثه ترین محورهای مواصلاتی کشور قرار دارد. شایسته است برای ایام نوروز راهکارها و تدابیر بیشتری برای حفظ امنیت جانی مسافران اندیشیده شود و خدای نکرده کسی داغدار عزیزانش نباشد. البته مردم نیز باید به نوبه خود به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام گذاشته و اصول ایمنی را رعایت کنند.
مصباح نژاد 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی