[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

بازدید وزیر اطلاعات از پروژه‌های راهسازی لامرد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل راه و شهرسازی لارستان، دکتر علوی وزیر محترم اطلاعات در آخرین روز از هفته دولت به همراه مهندس تبادار استاندار محترم فارس و دکتر خادمی‌ معاون محترم وزیر و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از پروژ‌های راهسازی شهرستان لامرد و مهر بازدید کردند و از نزدیک در جریان پیشرفت‌های این پروژ‌ه‌ها قرار گرفتند. در ابتدای این سفر از دو پل بزرگ مهر- دارالمیزان بازدید شد: مهندس باقری‌فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در خصوص این دو پل عنوان داشت: محور مهر دارالمیزان به طول 68 کیلومتر که کل مسیر به بهره‌برداری رسیده و فقط همین دو پل با دهانه‌های 45 و 50متر باقی مانده است.
دکتر خادمی ‌معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در خصوص این دو پل اظهار داشت: همان طور که شاهد هستید کل این مسیر به بهره‌برداری رسیده و باید کمک کنیم هرچه سریعتر این دو پل نیز عملیات ساخت آن به اتمام برسد تا ضمن بهره‌برداری از کل مسیر مردم منطقه بتوانند از این جاده به طور کامل استفاده نمایند.
دومین مقصد این سفر بازدید از بزرگترین تونل جنوب کشور بود مدیرکل راه و شهرسازی لارستان اظهار داشت: این تونل به طول 2650 متر بزرگترین تونل جنوب کشور و یکی از مهمترین تونل‌های حوزه این اداره کل است که خوشبختانه مراحل تکمیلی این پروژه با تمام توان در حال انجام است و امیدواریم هرچه زودتر شاهد بهره‌برداری از این تونل باشیم.
باقری‌فرد ادامه داد: در حال حاضر عملیات آسفالت داخل تونل به همراه ورودی و خروجی تونل کاملاً به اتمام رسیده و عملیات لاینیک آن نیز در حال انجام بوده و روشنایی تونل نیز در مرحل مناقصه و انتخاب پیمانکار است تا بتوان هرچه سریعتر این تونل مهم را تکمیل و به بهره‌برداری کامل برسانیم. دکتر علوی وزیر محترم اطلاعات نیز ضمن بازدید از این پروژه اظهار داشت: از دیرباز مردم منطقه با عبور از گردنه صعب العبور شهید باقری با مشکلات زیادی رو به رو بوده‌اند و هر ساله شاهد تصادفات زیادی در این گردنه بوده‌ایم و با اتمام این تونل ضمن کاهش مسیر شاهد سهولت مردم برای رفت و آمد را به همراه خواهد داشت و باید به پرسنل اداره کل راه و شهرسازی لارستان نیز خسته نباشید گفت. مقصد پایان این سفر آزادراه لامرد پارسیان بود و مهندس باقری فرد درخصوص این آزادراه اظهار داشت: این آزاد راه توسط بخش خصوصی درحال اجراست و تا کنون نیز پیشرفت خوبی داشته است و با بهره‌برداری از این آزادراه بیش از 50 کیلومتر به نسبت جاده موجود کاهش مسیر خواهیم داشت و دسترسی مردم بین دو استان فارس- هرمزگان و لامرد-  پارسیان کاهش چشمگیری خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی