[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

حیات خلوت - فرزاد وثوقی- دبیر خبر، روزنامه شیراز نوین

ابطحی: روحانی رو دست خورد
ابطحی در صفحه توییتر خود نوشت: آقای روحانی بدجوری توی سیاست رودست خورد. به جای توضیح جدی یک منبر در فضیلت وحدت رفت. ولی مخالفانش در عوض سکوت کردند و چراغ خاموش و بدون هزینه فقط رأی ندادند.

 

مشایی، بقایی و جوانفکر امروز محاکمه می‌شوند

اسفندیار رحیم مشایی، حمید بقایی و علی‌اکبر جوانفکر  امروز، یکشنبه در دادگاه‌های انقلاب و کارکنان دولت محاکمه می‌شوند. جوانفکر به دلیل مشایعت مشایی در به آتش کشیدن حکم دادگاه بقایی در مقابل سفارت انگلیس به دادگاه احضار شده است.

 

بازداشت موقت نسرین ستوده تمدید شد
رضا خندان همسر نسرین ستوده از تمدید بازداشت موقت همسرش برای دومین بار خبر داد. او چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ از بازداشت نسرین ستوده به اتهام اجتماع و تبانی و تبلیغ علیه نظام خبر داد.

 

ابراز پشیمانی شرمن
معاون پیشین وزیر امور خارجه آمریکا و سرپرست تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشور از این‌که پیش‌تر گفته بود فریبکاری بخشی از ژن ایرانیان است، ابراز تأسف و پشیمانی کرد.


قطر به طور مخفیانه از ایران حمایت مالی می‌کند
تد باد، عضو کمیسیون مالی کنگره آمریکا طی سخنانی به نقش مشکوک قطر در تأمین مالی دولت‌هایی مثل ایران اشاره کرده و تصریح کرد نگرانی‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه بانک‌های ایرانی عملیات تبادل ارزهای خارجی را از طریق بانک‌های ملی قطر انجام دهند. 

 

زیردریایی آمریکا وارد مدیترانه شد
یک زیردریایی آمریکایی با توجه به افزایش تنش‌ها میان واشنگتن و مسکو در خصوص ادلب و همچنین قریب‌الوقوع بودن حمله شیمیایی فریبکارانه، وارد آب‌های مدیترانه شد.
به گزارش اسپوتنیک، در حالی که احتمال انجام حمله شیمیایی در سوریه از سوی گروه‌های تروریستی افزایش یافته یک زیردریایی آمریکایی وارد آب‌های مدیترانه شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی