[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

دو نامه اقتصادی به رئیس‌جمهور نوشته‌ام، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: از هفته‌های گذشته در موضوع مقابله با محتکران به میدان آمدیم و بر اساس آماری که دادند، ١١٧١میلیارد تومان حجم کالاهای کشف شده در این مدت است که بیشترین کشفیات مربوط به آهن‌آلات و فلزات، مواد خوراکی و بهداشتی و لوازم خانگی است.
سردار غیب‌پرور  ادامه داد: این کالاها باید با تدبیر مسئولین به بازار بیاید و به دست مردم برسد. ما نه ادعای حل همه مشکلات اقتصادی را داریم و نه ادعای تصدی‌گری داریم؛ بلکه می‌خواهیم بگوییم با روش‌های جهادی می‌توان کارها را انجام داد. سردار غیب‌پرور در خصوص یگان فاتحین نیز، گفت: فاتحین، بسیجیان نخبه ما در برابر تهدیدات سخت هستند که آموزش‌های خاصی را دیده‌اند. این یگان بسیجیان داوطلب و شهادت‌طلب هستند که برای مقابل تهدیدات سخت آموزش‌های ویژه‌ای دیده‌اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به سؤال دیگری پیرامون سرنوشت نامه‌ای که به رئیس‌جمهور نوشته است، اظهار داشت: دو نامه تاکنون به رئیس جمهور نوشته‌ام که پاراف هم شده اما تا به امروز اقدام جدی صورت نگرفته است. منتظریم تا ستاد اقتصاد مقاومتی ما را دعوت کند و طرح‌های ما را بشنود.
وی افزود: بسیج متعلق به نظام است و امروز روزی است که می‌تواند به میدان وارد شود. منتظریم سازوکار ورود ما تعیین نقش شود که البته در بعضی نقاط مثل تعزیرات و شهرک‌های صنعتی منجر به نقش شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی