[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

نیاز پلیس به دوربین‌های پایش تصویری، روزنامه شیراز نوین

جانشین انتظامی استان در مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راه شمالی بر لزوم تقویت بیش از پیش تجهیزات و امکانات به روز و مدرن پلیس راه برای کنترل محورهای مواصلاتی تأکید کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «علی ذوالقدری» با اشاره به گستردگی جاده‌ها و محورهای مواصلاتی و تردد وسایل نقلیه سنگین و سبک در جاده‌ها، گفت: تجهیزات مدرن و به روز پلیس در راستای کنترل خودروها در جاده‌ها باید افزایش پیدا کند تا شاهد کاهش تصادفات رانندگی در جاده‌ها باشیم.
وی ادامه داد: پلیس باید برای کنترل دقیق خودروهای عبوری مجهز به امکانات و تجهیزات پیشرفته و مدرن از جمله دوربین‌های پایش تصویری باشد.
جانشین انتظامی استان فارس تصریح کرد: زمانی که محورهای مواصلاتی به دوربین‌های پایش تصویری مجهز شوند، انضباط اجتماعی در محورهای مواصلاتی و به تبع آن عدالت اجتماعی افزایش پیدا خواهد کرد.
سردار ذوالقدری با بیان اینکه همه ما در قبال حوادث رانندگی مسئول هستیم، افزود: همکاری سایر دستگاه‌های مربوطه با پلیس، تجهیزات و امکانات لازم و مدرن، نیروی انسانی کافی و مشارکت شهروندان نقش بسزایی در کاهش حوادث رانندگی خواهد داشت.
وی در پایان از همکاری مسئولان و مردم با پلیس درراستای کاهش حوادث رانندگی تقدیر و تشکر کرد و ضمن ابراز رضایت از خدمات سرهنگ احمدی در سمت رئیس پلیس راه شمالی استان برای جانشین وی نیز آرزوی موفقیت کرد.
شایان ذکر است در این مراسم، ضمن تجلیل از خدمات و اقدامات ارزشمند سرهنگ «احمد احمدی»، طی حکمی سرهنگ « عبدالهاشم دهقانی» به عنوان سرپرست پلیس راه شمالی استان فارس منصوب و معرفی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی