[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

دعوت به مشارکت در خرید دستگاه سل کانتر ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست مدیریت بیمارستان آنکولوژی امیر، از اهدای مبلغ یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال برای کمک هزینه خرید دستگاه سل کانتر به این مرکز، خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهندس «امیرحسین گنج کریمی» در زمینه خرید دستگاه سل کانتر یا آنالیزر هماتولوژی که به وسیله آن پارامتر‌های کمّی خون را اندازه‌گیری می‌کنند، گفت: تاکنون مبلغ ۵۲۰ میلیون ریال از سوی خانواده دانشجویی «فانوس امید» و مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال از سوی یکی از نیکوکاران، به این مرکز اهدا شده است.
او افزود: در حال حاضر دو دستگاه سل کانتر در آزمایشگاه این مرکز وجود دارد و با توجه به توسعه بخش‌های بیمارستان، افزایش تعداد مراجعه‌کنندگان و تأخیر در جواب‌دهی آزمایش‌ها، به یک دستگاه دیگر برای پاسخگویی به بیماران نیازمندیم.
مددکار بیمارستان امیر نیز در این زمینه گفت: مبلغ موردنیاز برای خریداری دستگاه سل کانتر، یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال است که با توجه به اهدای کمک‌هزینه خرید از سوی نیکوکاران، با کمبود مبلغ ۱۳۰میلیون ریال مواجه هستیم.
«روح‌الله پناهی» از نیک‌اندیشان عرصه سلامت دعوت کرد تا برای مشارکت در این امر خداپسندانه، به واحد مددکاری بیمارستان امیر مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی