[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

تسهیلات ویژه برای نوسازی صنایع، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل استاندارد فارس دومین جلسه شورای استاندارد استان در سال 97 به ریاست  معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس و دیگر اعضای شورا در استانداری فارس برگزار شد. مدیر کل استاندارد فارس در ابتدای جلسه گزارشی از عملکرد اداره کل استاندارد فارس را ارائه و سیاست‌ها و برنامه‌های آینده این اداره کل را تشریح کردند.
رهنما گفت: تمامی‌ مصوبات جلسه قبل  شورای استاندارد استان عملیاتیشده است. وی افزود: پوشش استاندارد برای تمامی ‌واحدهای مشمول استاندارد اجباری استان  100 در صد انجام پذیرفته است. مدیرکل استاندارد فارس در خصوص  راه اندازی میز خدمت در اداره کل گفت: از این پس ارباب رجوع دیگر  نیازی  به مراجعه و حضور فیزیکی در اداره کل را ندارد و تمامی ‌خدمات به زبانی ساده و شیوا بر روی سایت اداره کل قابل رؤیت بوده و مراجعین می‌توانند از منزل و یا محل کار خود نسبت به انجام تمامی ‌فرآیندهای مد نظر خود اقدام نمایند.
مهندس رحمانی معاونت اقتصادی استانداری فارس بر لزوم رعایت استانداردها و حفظ و ارتقای کیفیت کالاهای تولید داخل تأکید کردند و یکی از راهکارهای حمایت  از کالای ایرانی را استاندارد برشمرد.
معاون اقتصادی استانداری فارس گفت: در جهت حمایت از تولید و  خدمات، دفاتر استانداردسازی  در سطح استان و در دستگاه‌های مختلف  گسترش می‌یابد.
آقای رحمانی افزود: با توجه به نیاز به نوسازی خط تولید بعضی از واحدهای تولیدی استان فارس جهت افزایش کیفیت محصول تسهیلات ویژه در اختیار این متقاضیان قرار می‌گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی