[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

۵۰۰کیلومتر راه زیرسازی شده فارس در انتظار تأمین قیر است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس گفت: 500 کیلومتر راه زیرسازی شده و آماده آسفالت در استان داریم که تکمیل و بهره‌برداری از آنها در انتظار تأمین قیر است.
به گزارش ایرنا، امیر حسین جمشیدی، سه شنبه در جمع خبرنگاران در شیراز افزود: امیدواریم با تحقق وعده تأمین قیر تا دهه فجر امسال، شاهد تکمیل و بهره برداری سریع از این پروژه‌ها باشیم.
او ادامه داد: یکی از دلایل کاهش اجرای پروژه‌های راهسازی نیز همین کمبود قیر بوده است که امیدواریم روند اجرای پروژه‌های این حوزه با تأمین این ماده اولیه سرعت بیشتری پیدا کند.
وی درباره پروژه‌های افتتاح شده در هفته دولت هم گفت: در هفته دولت امسال یک هزار و 323 پروژه عمرانی و طرح‌های تولیدی، اقتصادی، خدماتی، کشاورزی و گردشگری با 2 هزار و 511 میلیارد تومان در فارس به بهره برداری رسید.
جمشیدی اظهار داشت: بر اساس آمار، تعداد پروژه‌های هفته دولت از سال 84 تا امسال روند رو به رشدی داشته و استان فارس در هفته دولت امسال هم به لحاظ تعداد و هم ارزش ریالی پروژه‌ها در کشور استان دوم بود.
مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس گفت: در هفته دولت امسال بیشترین پروژه‌ها مربوط به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و کمترین پروژه‌ها نیز مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بود.
وی گفت: همچنین در هفته دولت شهرستان شیراز با 198پروژه بیشترین و شهرستان پاسارگاد با 10 پروژه کمترین تعداد پروژه‌های آماده بهره‌برداری را داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی