[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

حیات خلوت - فرزاد وثوقی - دبیر خبر، روزنامه شیراز نوین

با آفتابه‌دزدها برخورد نکنید 
رئیس مجلس خبرگان رهبری خطاب به آیت‌الله آملی لاریجانی گفت: برادر عزیز آقای آملی! باید به سراغ دانه‌درشت‌ها بروید؛ با آفتابه‌دزدها همه می‌توانند مبارزه کنند؛ باید با آن‌هایی که عامل تشنج هستند، برخورد شود.

 

لاریجانی ساعت 10 کجا می‌رود 
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد طرح برخی مسائل ساختارشکنانه از تریبون مجلس گفت: صد بار در این مجلس به رهبری و نظام توهین شده اما رئیس مجلس جواب نداده است. رئیس مجلس چه کاری مهمتر از اینجا دارد که هرروز ساعت ۱۰ صبح می‌رود؟! بنشیند و اینجا تصمیم بگیرد، ما الان دلار ۱۳ هزار تومان و سکه ۵ میلیون تومان داریم.

 

آقای روحانی به عزل و نصب‌های فامیلی پایان دهید 
کریمی‌ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: آیا وقت آن نرسیده آقای رئیس جمهور از حلقه تنگ محاصره توسط طیفی خاص در حزب اعتدال و توسعه خارج شود و به عزل و نصب‌های فامیلی و توجه به اسپانسرهای انتخاباتی پایان دهد؟

 

پتروشمی‌ها عامل گرانی کالا هستند 
بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از آشفته‌بازار پتروشیمی‌ها گفت: پتروشیمی‌ها محصول خود را با قیمت بالا در بازار ارائه می‌کنند و کارخانه‌ها نیز مجبور به خرید آن و در نتیجه افزایش قیمت کالاها هستند.

 

فعال شدن شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان 
فرج کمیجانی فعال اصلاح‌طلب، از برگزاری اولین جلسه دور جدید فعالیت‌های شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، در روز دوشنبه گذشته با حضور «رئیس دولت اصلاحات» خبر داد.

 

جبهه مردمی ‌نیروهای انقلاب اسلامی‌ بیانیه داد 
در بیانیه جبهه مردمی ‌نیروهای انقلاب اسلامی ‌تأکید شده است که  دولت هنوز می‌تواند با اتخاذ رویکرد انقلابی و جهادی و عبور از افراد و جریان‌های غیر انقلابی و رانت‌خواه، مشکلات کشور را حل نماید.

 

اختلاس و ارتشاء ناشی از ضعف مدیریتی
در بیانیه خانه احزاب آمده است فساد افسارگسیخته در حال آسیب رساندن به کیان نظام اقتصادی کشور است؛ بر اثر ضعف مدیریت هر روز اخباری از اختلاس و ارتشاء به گوشمان می‌رسد؛ بدون شک با نبود احزاب قانونی شناسنامه‌دار و مطبوعات متعهد در کشور تشدید خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی