[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

حیاط خلوت - فرزاد وثوقی - گروه خبر، روزنامه شیراز نوین

آیا دلار دست رئیس‌جمهور است ؟
حسن‌نژاد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس: هفته گذشته آقای روحانی از همین تریبون گفت «من اگر بگویم همین امشب بانک مرکزی دلار را به قیمت سابق و ثابت برمی‌گرداند».  نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ‌افزود: مردم از این حرف‌ها برداشت کردند که دولت خودش می‌خواهد دلار گران شود و همان روز باز هم قیمت دلار افزایش یافت.

انصراف روحانی از بازگو کردن برخی مطالب 
بر اساس شنیده‌ها از برخی منابع شب قبل از حضور روحانی در مجلس شورای اسلامی ‌پیامی‌ بین رهبری و رئیس‌جمهوری ردوبدل شده است که بنا بر توصیه‌های رهبری، حسن روحانی از تصمیم خود مبنی بر بازگو کردن مگوها بازمی‌گردد.

بعضی حرف‌های عجیب و غریب 
رئیس دفتر رئیس‌جمهور در خصوص اظهارات چند روز گذشته آیت الله جنتی درباره «برخی شیطنت‌ها» که خواستار برگزاری نشست مشترک با آمریکا در حاشیه نشست سازمان ملل هستند، گفت: رئیس مجلس خبرگان گفته برخی می‌روند نیویورک که با ترامپ ملاقات کنند. این خیلی برای من عجیب بود.

انبارهای کشف شده متعلق به مؤتلفه نیست
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ‌از احتکار کالا از سوی شرکت‌های دولتی خبر داد. اسدالله عسگر اولادی گفت: مؤتلفه در این ماجراها نقشی نداشته و دخالتی نمی‌کند. همچنین  برخی از انبارهای کشف شده متعلق به شرکت‌های دولتی است.

رئیس‌جمهور سابق ایران چوپان نیست 
فرانس۲۴ در گزارشی با اشاره به تصویر منتشر شده از رئیس‌جمهور سابق ایران در شبکه‌های اجتماعی ترکیه نوشت: برخلاف تصور کابران ترک، رئیس‌جمهور سابق ایران چوپان نیست. او با جرائم متعدد روبه‌روست و هرگز سیاست را رها نکرده است.

مشکلات مردم تأیید شد 
رئیس مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: گرانی مردم را از پا در آورده و مشکلاتی دارند. امیدواریم با رهنمودهای رهبری بتواند رهگشایی کند و دشمن را ناامید کند. دشمن دل‌ بسته که ما در داخل مشکل پیدا کنیم.

هیچ سمتی در کارگزاران ندارم
سعید لیلاز گفت: هیچ مسئولیتی در حزب کارگزاران سازندگی ندارم، تمامی ‌موضع‌گیری‌ها و اظهار نظرهای من، موضع‌گیری شخصی است و برای موضع‌گیری و بیان نظراتم با کسی در حزب کارگزاران سازندگی مشورت نکرده‌ام.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی