[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

بوی مذاکره با دشمن می‌آید، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج برای برون‌رفت از مشکلات صنعت و کشاورزی برنامه دارد، گفت: ما برای حل مسائل اعلام آمادگی کرده‌ایم چراکه شرایط فعلی کشور تعارف‌بردار نیست. به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلام حسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی‌ که صبح روز چهارشنبه در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: ما در فرآیند سوم از انقلاب اسلامی‌ هستیم و پیروزی انقلاب و استقرار حکومت اسلامی ‌را پشت سر گذاشته‌ایم. وی ادامه داد: ما اگر گام اول را پشت سر گذاشتیم، دوگانه بعد یعنی اسلامی ‌کردن جامعه و تشکیل حکومت اسلامی ‌کار سختی نیست. انقلاب اسلامی‌ پیشرفت‌های بسیاری داشته و ایستادگی مردم در جنگ ۸ ساله نمونه ندارد. 
سردار غیب پرور وجود ولایت فقیه را در دیگر کشورها بی‌مانند دانست و گفت: جنس انقلاب جنس پیشرفت برای مردم مظلوم جهان است و از سوی دیگر برای کسانی که با انقلاب رابطه خوبی ندارند ترساننده است، این عده چهار دهه است که با انقلاب به دشمنی‌ها پرداخته‌اند و دشمنی‌شان همچنان ادامه دارد. سردار غیب پرور گفت: اگر ادعا داریم بسیج کلید حل مشکلات کشور است باید قد بکشیم. بسیج برای برون‌رفت از مشکلات صنعت و کشاورزی حرف و برنامه دارد. 
ما برای حل مسائل اعلام آمادگی کرده‌ایم چراکه شرایط فعلی کشور تعارف‌بردار نیست، جنگ اقتصادی مشخص است و تنها کسی این را نمی‌بیند که خواب باشد یا خود را به خواب زده باشد. وی ادامه داد: برخی می‌گویند مشکلات کشور راه حل سیاسی دارد، این حرف‌ها بوی بحث مذاکره را می‌دهد! مذاکره با چه کسی؟ کسی که دستش به خیانت آلوده است؟ در ارتش جنگنده کوثر می‌سازیم و از معدود کشورهای سازنده این حوزه هستیم، دلیل آن است که در ارتش خود باوری هست و دلال و افراد فاسد هم وجود ندارد. بیایید از اقیانوس عظیم بسیج و اساتید بسیجی استفاده کنیم. رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما با بخش کوچکی از دولت تعامل برقرار کرده‌ایم اما مثل قطره و اقیانوس است. باید از ظرفیت‌های داخلی برای حل مشکلات کشور استفاده کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی