[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

باید بتوانیم مردم ایران و جامعه جهانی را اقناع کنیم، روزنامه شیراز نوین

آیت‌الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در مجمع مدیران روابط عمومی ‌ادارات و سازمان‌های استان فارس گفت: اگر ارتباطات هنرمندانه شکل نگیرند به اهدافی که داریم، نخواهیم رسید.
امام جمعه‌ی شیراز افزود: با هدف تأمین منافع ملی، شبکه روابط عمومی‌ها در استان فارس راه‌اندازی شود.
آیت‌الله لطف‌الله دژکام با بیان اینکه قدرت اقناعی در ادبیات ما موج می‌زند، گفت: امروز نیاز داریم همچون گذشته مردم ایران و جامعه جهانی را اقناع کنیم.
وی به نظریه ‌هانتینگتون در خصوص جنگ تمدن‌ها و پیش‌بینی نابودی ایران اسلامی ‌هم اشاره و خاطرنشان کرد: پس از 25 سال این امر وارونه شده است و آنها باید احساس کنند که ما محکم ایستاده‌ایم.
نماینده‌ ولی‌فقیه در فارس با بیان اینکه نیاز انسان به زندگی مدنی و اجتماعی موجب شد تا با نهادسازی ارتباط در ابعاد مختلف را تعریف کند، عنوان کرد: روابط عمومی‌ یک هنر است و خارج از مفاهیم یادگیری و مفاهیم نظری باید کارورزی و کارآموزی کنیم و این هنر را در خود شکل دهیم.
وی با تأکید بر اینکه روابط عمومی‌ها باید توانایی ارتباطی خود را بالا ببرند، خاطرنشان کرد: برای معرفی یک تمدن به دنیا باید صبورانه پژوهش و اقدام کنیم تا به نتیجه برسیم. البته پیش از آن باید پیش‌فرض‌ها را در جامعه تغییر دهیم.
امام جمعه شیراز همچنین با ابراز تأسف از اینکه فرآیندنگر نیستیم و مدیریت زمان نمی‎کنیم، گفت: اگر نگاه‌ها دقیق و عالمانه نباشد، به نظر می‌آید که هیچ کاری نکرده‌ایم.
آیت‌الله دژکام با تأکید بر اینکه برای ارتقای توانمندی روابط عمومی‌ها باید مدل‌های مطلوبی شناسایی کنیم، گفت: روابط عمومی ‌نوعی مهارت است و باید روی آن کار شود.
نماینده‌ی ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه‌ی شیراز تأکید کرد: روابط عمومی‌ها در چهلمین سال پیروزی انقلاب به خوبی ورود کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی