[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ثبت ۱۰هزار مزاحم تلفنی برای ۱۱۵، روزنامه شیراز نوین

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از انجام ۱۷ مورد احیای موفق به همت تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی فارس در مرداد امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «محمدجواد مرادیان» با اشاره به ۶۵ هزار و ۱۵۹تماس با مرکز اورژانس ۱۱۵ شیراز، گفت: از این تعداد ۲۰ هزار و ۲۱۶ مورد منجر به مأموریت شد که بیش از ۱۴ هزار مورد شهری و بیش از پنج هزار مورد نیز جاده‌ای بوده است.
وقوع چهار هزار و ۶۰۹ مورد تصادف در مرداد، دیگر آماری بود که این مقام مسئول اعلام کرد و افزود: از مجموع این سوانح، دو هزار و ۹۱۹ مورد شهری و هزار و ۶۹۰مورد جاده‌ای بوده است.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه با بیان اینکه در این مدت، بالگرد امدادی اورژانس ۱۱۵ فارس برای انجام ۹ مأموریت، به پرواز درآمده است، ادامه داد: تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی در مرداد امسال، ۱۷ مورد احیای موفق و ۶ مورد کمک به زایمان مادر باردار را در کارنامه خود به ثبت رساندند.
دکتر مرادیان اضافه کرد: فوریت‌های پزشکی استان فارس با برخورداری از سه بالگرد هوایی، ۸۴ پایگاه جاده‌ای و ۵۱ پایگاه شهری اورژانس به همراه ۲۵۰ دستگاه آمبولانس و ۸۵۰ تکنسین و امدادگر، به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات به مصدومان و بیماران اورژانسی است.
اما در کنار این مجموعه خدمات، آمار دیگری نیز اعلام شد که ثبت ۱۰ هزار و ۲۷۶ مورد تماس مربوط به مزاحمت‌های تلفنی با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شیراز، تنها در مرداد امسال بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی