[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

برگزاری رزمایش «محمدرسول الله (ص) ۲» در فارس ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس از برگزاری رزمایش «محمد رسول الله (ص) ۲» در این استان خبر داد.
به گزارش تسنیم، سردار سید‌هاشم غیاثی از برگزاری رزمایش «محمد رسول الله (ص) 2» خبر داد و گفت: این رزمایش در سه بخش اجرا می‌شود که در بخش اول  8 هزار داوطلب در قالب 400 گروه جهادی به مناطق محروم سراسر فارس اعزام می‌شوند.
وی افزود: در مرحله دوم از 22 تا 23 شهریور 74 گردان «بیت المقدس» و «کوثر» رزمایش بسیج در تمامی ‌شهرستان به تمرین واقعی می‌پردازند و در این بخش تجمع در مساجد شکل می‌گیرد.
فرمانده سپاه فجر فارس در خصوص مهم‌ترین بخش این رزمایش نیز گفت: در یکی از روزهای هفته دفاع مقدس، تجمع بزرگ «عاشوراییان» به ظرفیت 30 هزار نفر در شیراز خواهیم داشت که با فضاسازی فرهنگی این اتفاق شکل می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه این افراد به دلیل مصادف شدن با دهه اول محرم با استعانت از فرهنگ عاشورایی به عزاداری می‌پردازند، اضافه کرد: این افراد از رویش‌های جدید انقلاب هستند که به تأسی از 15 هزار شهید استان فارس در این رزمایش شرکت می‌کنند.
سردار غیاثی گفت: یکی از برنامه‌های سپاه توجه به مناطق محروم بوده است که در قالب قرارگاه «شهید اسکندری»، محرومیت‌زدایی در 15 نقطه شیراز در نظر است و در حال حاضر در چهار منطقه «سنگ سیاه»، اطراف حرم، محله «بیات» و «ماذون قشقایی» برنامه‌هایی در حال اجرا است.
فرمانده سپاه فجر فارس درباره تیم فجر شهید سپاسی نیز گفت: تیم فجر شهید سپاسی تنها تیمی ‌است که نام یک شهید را در لیگ یک یدک می‌کشد پس باید این تیم حفظ و مشکلات این تیم نیز برطرف شود.
سردار غیاثی اظهار داشت: از روز اولی که به عنوان فرمانده سپاه فجر انتخاب شدم توجه ویژه به تیم فجر داشته و بدون کمک‌گیری از سایر دستگاه‌ها در تلاش هستیم تا مشکلات این تیم را برطرف کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی