[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

جشن دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

جشن بزرگ 500 فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور شیراز با حضور اساتید، کارکنان و جمعی از خانواده فارغ التحصیلان در سالن همایش‌های غدیر دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه پیام نور شیراز، جشن بزرگ 500 فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور شیراز با حضور اساتید، کارکنان و جمعی از خانواده فارغ التحصیلان در سالن همایش‌های غدیر دانشگاه برگزار شد.
 قاسم فروزانی رئیس دانشگاه پیام نور شیراز ضمن تبریک به دانش آموختگان گفت: جشن دانش آموختگی یک روز باشکوه است و امیدوارم همواره این مسیر تکامل و دگرگونی مستدام باشد. 
وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) و در بیان اهمیت کسب علم و دانش افزود: خیر دنیا و آخرت از طریق کسب علم و  دانش رقم می‌خورد و شرّ دنیا و آخرت با نادانى و جهل.
رئیس دانشگاه پیام نور شیراز گفت: در این روز بزرگ و باشکوه تلاش‌های دانشجویان، اساتید و مسئولان دانشگاه به ثمر می‌نشیند و این پایان راه نیست بلکه شروعی دوباره برای کسب مدارج علمی ‌و اخلاقی بالاتر است.
وی در تقدیر از پدران و مادران فارغ التحصیلان  این دانشگاه اضافه کرد: تلاش و زحمات دلسوزانه شما قابل تقدیر و ستایش است و امیدوارم فرزندان این مرز و بوم دینِ خود را به پدران و مادران دلسوز و همچنین به ملت و کشور خود ادا کنند و منشأ خدمات ارزشمندی به جامعه باشند.
قاسم فروزانی ضمن تشریح توانمندی‌ها، دستاوردها و موفقیت‌های دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز شیراز، افزود: دانشگاه پیام نور شیراز به دانش‌آموختگان خود افتخار می‌کند و بی‌شک امروز نقطه عطف و روزی به یادماندنی و فراموش‌نشدنی در زندگی یکایک شما عزیزان خواهد بود.
اجرای برنامه‌های شاد و متنوع از جمله  تک‌خوانی توسط هنرمند مطرح کشور رضا شیری، اجرای برنامه طنزپردازی توسط هنرمند شیرازی فرشاد صفری، اجرای چندین کلیپ و مسابقه، قرعه کشی و اهدای جوایز، تقدیر از فعالین فرهنگی و عوامل اجرایی و قرائت سوگند نامه  از دیگر برنامه‌های جشن فارغ التحصیلی دانشگاه پیام نور شیراز بود.
 مدیر فرهنگی دانشگاه جیرفت در ادامه این جشن ضمن قدردانی از پشتیبانی هیئت رئیسه دانشگاه در راستای برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان گفت: با تلاش دوماهه این جشن به بار نشست و همگی در راستای هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن این مهم تلاش کردند.
دکتر اکبر آبادی افزود: در آغازین روزهای برنامه‌ریزی جشن فارغ التحصیلی کمیته‌های متعدد تشکیل شد و برنامه با جدید دنبال شد و همه دانشجویان که کمیته اجرایی را بر عهده داشتند با تلاش شبانه روز توانستند این جشن را برگزار کنند.
وی تصریح کرد: از همه تلاشگرانی که در راستای برگزاری این مهم تلاش کردند قدردانی می‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی