[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

۲۶۵۴ پرونده برای اصناف متخلف فارس تشکیل شد، روزنامه شیراز نوین

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان فارس از تشمیل ۲۶۵۴ پرونده برای اصناف متخلف این استان خبر داد.
محمدمهدی عرب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه در 5 ماهه نخست امسال 85 هزار و 806 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان فارس انجام شده است، اظهار داشت: این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 2654 پرونده تخلف شده است.
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان فارس با بیان اینکه ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده 7میلیارد و 264 میلیون ریال بوده است، افزود: عدم درج قیمت با 922 پرونده، گرانفروشی با 918  پرونده بیشترین موراد تخلف را داشته‌اند.
وی با بیان اینکه تعداد کل شکایات مردمی ‌که به صورت حضوری و تلفنی به اتاق اصناف اعلام شده 3642 مورد بوده که به تمام آنها در اسرع وقت رسیدگی شده است، خاطرنشان کرد: 2187 مورد شکایت به صورت حضوری و 1401 شکایت به صورت تلفنی اعلام شده است.
عرب در مورد تعداد بازرسی‌های انجام شده در شهر شیراز نیز گفت: در 5 ماهه نخست امسال 6 هزار و 524 مورد بازرسی از واحدهای صنفی شیراز انجام شده که این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 916 پرونده تخلف شده است.
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان فارس با بیان اینکه ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده 2 میلیارد و 512 میلیون ریال بوده است، افزود: گرانفروشی با 526 پرونده، عدم درج قیمت با 219 پرونده بیشترین موراد تخلف را در بین واحدهای صنفی شیراز داشته‌اند.
وی در مورد تعداد شکایات مردمی ‌از اصناف شیراز نیز خاطرنشان کرد: تعداد کل شکایات مردمی‌1350 مورد بوده که 531 مورد به صورت حضوری و 819 مورد به صورت تلفنی اعلام شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی