[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

دومین باشگاه کارآفرینان نوجوان کشور راه‌اندازی شد، روزنامه شیراز نوین

دومین باشگاه کارآفرینان نوجوان کشور پس از راه‌اندازی در مشهد، از امروز در شهر تنکابن نیز با هدف فعالیت خلاقانه این گروه سنی و ترویج فرهنگ کارآفرینی آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی گفت: با آغاز به کار باشگاه کارآفرینان نوجوان در تنکابن، کارآفرینان نوجوان این شهر تا شانزدهم شهریور و به مدت ۴روز در این باشگاه فعالیت‌های خلاقانه خود را ادامه می‌دهند.
مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت کار با بیان اینکه باشگاه کارآفرینان نوجوان با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و چند دستگاه اجرایی دیگر راه‌اندازی شده است، افزود: این‌ باشگاه در مرحله اول در مشهد مقدس از ششم تا  دوازدهم مرداد سال جاری فعالیت خود را آغاز کرد.
وی تصریح کرد: هدف از راه‌اندازی این باشگاه که با همکاری مؤسسه توسعه کارآفرینی هند و به وسیله دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی شریف در دفتر توسعه کارآفرینی طراحی و بومی‌سازی شده، توانمندسازی و مهارت‌افزایی دانش‌آموزان دختر و پسر در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵سال است.
سرهنگی تأکید کرد: تقویت نگرش کارآفرینانه و افزایش خلاقیت، نوآوری، اعتماد به نفس و... در طی یک دوره ۲ساله از اهداف این باشگاه به شمار می‌رود که مورد استقبال خانواده‌ها نیز قرار گرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی