[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

واگذاری ۱۸ شهرک صنعتی به بخش خصوصی، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از واگذاری امور ۱۸ شرکت شهرک صنعتی فارس به بخش خصوصی خبر داد.
به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، در مراسمی که با حضور مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی سراسر استان فارس برگزار شد از شرکت‌های خدماتی شهرک صنعتی آب باریک، آباده، داراب، سنگ نی‌ریز و انجیره مرودشت به علت اهتمام راهبری مناسب امور شهرک‌های صنعتی تجلیل شد.
این شرکت‌های نمونه بر اساس ارزیابی سالانه در 19 شاخص نظیر حفظ و نگهداری اماکن و تأسیسات زیربنایی، اجرای وظایف بر اساس قانون و اساسنامه، همکاری با واحدهای صنعتی مستقر و رفع مشکلات آنها، برگزاری به موقع مجامع و همکاری با دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان انتخاب شده‌اند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این مراسم بر تقویت و حمایت از فعالیت شرکت‌های خدماتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برای اداره بهتر امور شهرک‌های صنعتی تأکید کرد.
احد فتوحی با اشاره به واگذاری امور راهبری 18 شهرک صنعتی در استان فارس به شرکت‌های خدماتی گفت: امور راهبری شهرک صنعتی اقلید به عنوان نوزدهمین شهرک صنعتی استان نیز به زودی به شرکت خدماتی واگذار می‌شود.
وی با بیان اینکه این شرکت‌ها به‌عنوان بازوی اصلی بخش دولتی نقش ویژه‌ای در اداره امور شهرک‌های صنعتی بر عهده‌ دارند، تصریح کرد: اعضای هیئت ‌مدیره این شرکت‌های خدماتی به‌عنوان منتخب صنعتگران، با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و در چارچوب اساسنامه در راستای ارتقای وضعیت شهرک‌های صنعتی و رفع مشکلات، تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.
فتوحی هدف اصلی شکل‌گیری شرکت‌های خدماتی را ایجاد بستر مناسب برای هم‌فکری و هم‌افزایی برای اداره بهتر امور شهرک صنعتی با بهره‌گیری از دیدگاه‌های صنعتگران به‌عنوان صاحبان اصلی شهرک‌های صنعتی اعلام کرد.
فتوحی بابیان اینکه برای اداره بهتر شهرک‌های صنعتی و ارائه خدمات مناسب به صنعتگران توسط شرکت‌های خدماتی، بر روند فعالیت این شرکت‌ها نظارت عالیه خواهد شد، مطرح کرد: باید شرایط را به‌گونه‌ای پیش ببریم که با تعامل و همکاری با یکدیگر مشکلات شهرک‌های صنعتی را به حداقل برسانیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به وجود محدودیت‌ها در اعتبارات تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای اختصاص عادلانه اعتبارات به‌منظور حمایت از شرکت‌های خدماتی، انجام خواهیم داد و در این زمینه تخصیص اعتبارات بر اساس عدالت اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود خواهد بود.
فتوحی با اشاره به تحویل برخی تأسیسات در شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی، افزود: نگهداری صحیح و اصولی این تأسیسات زیربنایی که با هزینه و سرمایه‌گذاری بالایی ایجاد و راه‌اندازی شده‌ از تکالیفی است که باید نهایت دقت انجام شود.
وی در ادامه با اشاره به شرایط موجود واحدهای صنعتی بر رصد و پایش لحظه‌ای آنها به منظور احصای مشکلات و کمک به رفع چالش‌ها، مشکلات، ارتقای ظرفیت تولید و حفظ اشتغال تأکید کرد و گفت: در این زمینه شرکت‌های خدماتی نقش برجسته‌ای دارند تا این شرکت را در پویایی و فعال‌سازی صنایع یاری دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی