[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

توافق با عمده‌فروشان برای خرید مهر، روزنامه شیراز نوین

پیمان کشاورز- گروه خبر
هرساله  با رسیدن شهریورماه و تکاپوی مهیا شدن برای استقبال از سال تحصیلی جدید، اولیای بسیاری هستند که هنوز هم برای خرید چند دفتر و مداد و خودکار ناچار به حساب و کتاب کردن‌های آنچنانی هستند و این مشکل به ویژه در سال جاری و با توجه به افزایش تنش‌های ارزی ملموس تر خواهد بود. در این میان خیرین به ویژه در فارس که همیشه و همه جا به دنبال تأمین بخشی از نیازمندی‌های اقشار نیازمند بوده‌اند این بار هم قصد دارند تا به واسطه شبکه گسترده‌ای که در اختیار دارند به یاری نیازمندان جامعه بشتابند. مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز که چند سالی است در حوزه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی در شیراز فعال بوده‌اند در سال جاری برای تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزان نیز فعالیت‌های ویژه‌ای خواهد داشت.
 داریوش نویدگویی نایب رئیس این مجمع در جمع خبرنگاران ضمن تأکید بر نگاه ویژه این مجمع به آینده دانش آموزان نیازمند گفت: مجمع خیرین فرهنگ ساز و شهرساز در راستای عمل به نیات خیر خود در زمینه تأمین آینده تحصیلی دانش آموزان نیازمند پذیرای کمک خانواده‌ها و خیرین در زمینه لوازم تحریر و لوازم تحصیل از کمترین مقدار است و خیرین و خانواده‌ها مطمئن باشند که این لوازم به طور قطع به دست نیازمندان خواهد رسید. 
نویدگویی هم چنین از توافق این مجمع با برخی عمده فروشان لوازم تحریر در شیراز خبر داد و گفت: با برخی عمده فروشان در این زمینه صحبت‌هایی شده تا در صورت تمایل عده‌ای جهت کمک نقدی در این زمینه این مجمع لوازم تحریر مورد نیاز نیازمندان را با قیمتی مناسب‌تر تهیه و به طور رایگان در اختیار نیازمندان قرار دهد.
 نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز تعهد این مجمع را نسبت به تحصیل نیازمندان تعهدی دلی و بدون چشم‌داشت عنوان کرد و گفت: معتقدیم که اگر نتوانیم شرایط تحصیل فرزندان امروز را مهیا کنیم در پیشگاه خداوند مسئول بوده و باید جوابگو باشیم. وی همچنین به طرح کتاب در گردش این مجمع در راستای ترویج دو سنت پسندیده امانتداری و کتابخوانی اشاره کرد و گفت: در این طرح کتاب به طور رایگان در اختیار افراد مختلف قرار خواهد گرفت که پس از مطالعه می‌بایست این کتاب را به دیگران واگذار کنند تا این سنت در میان اقشار مختلف جامعه نهادینه شده و به یک فرهنگ تبدیل شود. نویدگویی آگاهی و مطالعه را یک ضرورت برای جامعه امروز عنوان کرد و گفت: کتاب تنها چیزی است که ماندگار است در حالی که فضای مجازی و ماهواره‌ها که امروزه بنیان خانواده‌ها را هدف گرفته‌اند در طول زمان ماندگار نخواهند بود.
نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز در پایان با ارائه عملکرد این مجمع در بخش دریافت و اهدای لوازم وارد شده به این مجمع گفت: ظرف 18 ماه گذشته 162234 دست لباس به این مجمع اهدا شده که تاکنون 136464 دست آن اهدا گردیده و همچنین 10367 قطعه اسباب بازی از سوی خیرین به مجمع وارد شده که 9993 قطعه آن به کدکان نیازمند واگذار گردیده است. 68262 جلد کتاب نیز از سوی مردم به مجمع خیرین اهدا گردیده که 51885 جلد آن در اختیار مردم قرار گرفته است. 
نویدگویی در ادامه از اهدای 9407 عدد انواع لوازم مورد نیاز منزل به مجمع خبر داد که تاکنون 8727 عدد از آنها به نیازمندان اهدا گردیده است. وی همچنین تعداد بسته‌های لوازم تحریر و تحصیل اهدا شده به مجمع را 1027 بسته عنوان کرد که تاکنون 711 بسته آن اهدا گردیده است. نویدگویی همچنین به اهدای مواد غذایی از سوی خیرین اشاره کرد که توسط مجمع به صورت بسته بندی تجمیع شده و تعداد آن تاکنون به 6563 بسته رسیده که از این مقدار 6460 بسته به نیازمندان اهدا گردیده است. لازم به ذکر است که علاقمندان می توانند جهت ارتباط با مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز با شماره تلفن‌های 32360837 و 32305328 تماس حاصل نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی