[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

همایش شیرخوارگان حسینی در ۵۰۰ نقطه فارس برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دبیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر(ع) در استان فارس از افزایش مکان‌های برگزاری همایش عظیم شیرخوارگان حسینی(ع) در این استان خبر داد. 
به گزارش  تسنیم، شاهرخ صبوری در نشست سالانه مسئولان همایش عظیم شیرخوارگان حسینی استان فارس که با حضور دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) که در مرکز همایش‌های بین‌المللی حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد اظهار داشت: امسال در بیش از 500 نقطه استان فارس مراسم شیرخوارگان حسینی(ع) همزمان با سراسر کشور برگزار می‌‌شود.
وی بیان کرد: سال گذشته در 400 نقطه استان فارس همایش عظیم شیرخوارگان حسینی(ع) برگزار شد، که امسال براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته شاهد افزایش تعداد نقاط برگزاری این مراسم در دورترین روستاها هستیم. صبوری از اجرای طرح ساماندهی بانک اطلاعات مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) خبر داد و افزود: بر این اساس، اطلاعات شناسنامه‌ای مسئولان برگزاری همایش‌های عظیم شیرخوارگان حسینی(ع) در نقاط مختلف استان فارس ساماندهی و یکپارچه‌سازی می‌شود. وی خاطرنشان کرد: در همین راستا استان فارس نیز به چهار منطقه تقسیم‌بندی شده که برای انسجام‌بخشی به پرونده‌ها بانک اطلاعاتی جامع و به روز تدوین می‌شود. صبوری همچنین از تشکیل باشگاه شیرخوارگان حسینی خبر داد و تصریح کرد: امسال دومین سال است که برنامه‌های این باشگاه را راه‌اندازی کردیم و امروز معتقدیم باید از ظرفیت‌های موجود بهره برد و تنها برنامه‌ها را به یک روز اختصاص نداده بلکه در طول سال نیز در مناسب‌های مختلف مذهبی اجرای برنامه داشته باشیم. دبیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر(ع) در استان فارس گفت: همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی علاوه بر برگزاری در بیش از 500 نقطه استان فارس در شیراز نیز در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار و از شبکه‌های مختلف روی آنتن صدا و سیما می‌رود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی