[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

مراسم پیاده‌روی بزرگ خانوادگی در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مراسم پیاده روی و تجلیل از بازنشستگان نمونه استان فارس به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در باغ جنت شیراز برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی ‌تأمین اجتماعی استان فارس، این مراسم با حضور پرشور بازنشستگان و خانواده‌های محترم آنان و تعدادی از مسئولین صبح پنجشنبه در باغ جنت شیراز برگزار شد.
علی کشاورز، معاون بیمه‌ای اداره کل تأمین اجتماعی استان فارس، در این آیین ضمن تبریک روز خانواده، گفت: تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر و سازمانی درآمد، هزینه‌ای است و بر اساس درآمدهایی که به دست می‌آورد هزینه‌های خود را تأمین می‌کند.
وی با بیان اینکه این سازمان تنها به یک قشر خاص از جامعه اختصاص ندارد، خاطرنشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی سازمان بین نسلی است زیرا افراد سال‌های متمادی حق بیمه خود را پرداخت می‌کنند تا بتوانند در زمان بازنشستگی از خدمات ویژه‌ای برخوردار شوند.
کشاورز با بیان اینکه مراسم پیاده‌روی و تجلیل از بازنشستگان و برنامه‌های مشابهی که در طول سال برای مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی برگزار می‌شود در حد بضاعت این اداره کل است، افزود: شأن و منزلت بازنشستگان و تمامی ‌مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی شأنی بسیار والاست و برنامه‌های همگانی با هدف افزایش شور و نشاط و تجدید دیدار برگزار می‌شود. علی راستگو، عضو هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان کشور، نیز در این آیین روز خانواده و مقام بازنشستگان را که روزی سنگرنشینان تولید بودند تبریک گفت و اظهار کرد: برگزاری برنامه‌های جمعی ویژه بازنشستگان در شرایط کنونی مصداق تزریق امید و نشاط به جامعه است. وی خاطرنشان کرد: برای افزایش حقوق بازنشستگان در سال‌های اخیر تلاش زیادی شده است و نتیجه این تلاش‌ها اختصاص ردیف بودجه در برنامه ششم دولت بود که متأسفانه با توجه به مشکلات اقتصادی کشور در سال جاری هنوز محقق نشده است. وی تأکید کرد: تمام تلاش ما بر این است این ردیف بودجه احیا شود.
سیروس پاک فطرت عضو شورای اسلامی‌ شهر شیراز، نیز در این آیین بازنشستگان را پیشکسوتان جامعه توصیف کرد و گفت: این عزیزان نباید فراموش شوند چراکه تمام دستاوردهای کنونی کشور نتیجه زحمات آنها است. وی خاطرنشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی و مدیریت درمان یکی از بهترین سازمان‌هایی هستند که در استان فارس و شهر شیراز به سلامتی و ورزش، نشاط و ارتقای روحیه مخاطبان خود اهمیت می‌دهد.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس با اشاره به اینکه ویژه برنامه‌های متعدد در طول سال به مناسبت‌های مختلف به طور مستمر توسط اداره کل تأمین اجتماعی فارس برگزار می‌شود، بیان کرد: تمام برنامه‌ها و ورزش‌هایی که این اداره کل برای مخاطبان خود در دستور کار قرار می‌دهد از نوع ورزش‌های همگانی است که باید از مدیریت این مجموعه تشکر کرد. پاک فطرت با بیان اینکه در بخش جنوبی بلوار شهید چمران پیاده راه سلامت توسط شهرداری شیراز ایجاد شده است، عنوان کرد: تمام شهروندان می‌توانند از برنامه ورزش عصرگاهی که به صورت همگانی از ساعت ۱۹ تا ۲۰ همه روزه در این پیاده راه برگزار می‌شود همراه با خانواده خود استفاده کنند. بنابراین گزارش، از سه نفر از کارگران بازنشسته نمونه تأمین اجتماعی که بر اساس فراخوان انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه حائز بیشترین امتیاز شده بودند به صورت ویژه در این آئین تقدیر و در پایان مراسم به قید قرعه به ۵۰ نفر از شرکت‌کنندگان هدایای نفیسی همچون سفر زیارتی مشهد مقدس، هدیه نقدی و لباس ورزشی اهدا شد.
اسامی ‌بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه تأمین اجتماعی در سال 1397: آقای محمد اکبری از شهرستان داراب، سید عباس حسینی از شهرستان کازرون و بهادر میرغفاری از شیراز.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی