[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تشکل‌های مردم‌نهاد تقویت می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

غرفه‌های معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری شیراز در دومین جشنواره خرم رود در اختیار سازمان‌های مردم نهاد قرار گرفته است. 
معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی ‌سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: غرفه‌های این معاونت در دومین جشنواره خرم رود در راستای تقویت اجتماعی در اختیار سازمان‌های مردم نهاد قرار گرفته است.
به گزارش اداره روابط عمومی‌ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، سارا همت با اعلام این خبر اظهار کرد: این بازی‌ها به‌صورت رایگان در اختیار سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها قرار گرفته است.
همت افزود: سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها با هدف تقویت اجتماعی و توانمندسازی و همچنین تقویت مشارکت اجتماعی با این معاونت همکاری دارند.
وی خاطرنشان کرد: هدف از در اختیار قرار دادن این غرفه‌ها فراهم کردن بستری برای درآمدزایی آنها، حمایت از اقشار آسیب پذیر اجتماعی و مخاطبان این سازمان‌ها است.
وی با تصریح اینکه برخی از این غرفه‌ها در اختیار سازمان‌های حمایت از بیماران خاص مانند ام اس، پروانه‌ای و... قرار گرفته است، بیان کرد: غرفه نخ سوزن و دست‌های مهربان با هدف حمایت از افراد در معرض آسیب جامعه فعالیت دارد.
همت حمایت این سازمان‌ها از افراد آسیب پذیر و در معرض آسیب جامعه را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود: معاونت اجتماعی و مشارکت‌های مردمی ‌با برنامه‌های مختلف از این سازمان‌ها حمایت می‌کند.
وی با تأکید بر اینکه برنامه‌های مختلف آموزشی و مشاوره در حوزه‌های مختلف با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در این غرفه اجرا می‌شود، اظهار کرد: ارائه مشاوره به مخاطبان جشنواره بر اساس زمان‌بندی استاندارد مشاوران یکی از این برنامه‌ها است.
همت با بیان اینکه در مجموع نزدیک به ۱۰ غرفه خدمات اجتماعی را در دومین جشنواره خرم رود ارائه می‌کنند، عنوان کرد: در غرفه بازی‌های فکری علاوه بر اطلاع رسانی برنامه‌های استانی، ملی و آسیایی راهکارهای مناسب برای پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با استفاده از بازی‌های فکری ارائه می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی