[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تکیه دشمن بر جنگ روانی است، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: اگر در جامعه تقوا وجود داشته باشد مشکلات برطرف می‌شود و مردم نیز به مدیران با تقوا اعتماد می‌کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله لطف الله دژکام در خطبه‌های نماز جمعه دیروز شیراز افزود: باید مراقب بود که گول رسانه‌های خارجی را نخوریم، مرگ بر آمریکای این ملت در حال نتیجه دادن است و این مسیر الهی که شروع شده با خدا، برای خدا و پیروی از ولی خداوند پیروزی در آخر دارد و سیر رسانه‌ای دستگاه استکبار نیز رنگ خواهد باخت.
وی ادامه داد: تنها نگرانی خالی شدن دل برخی از مؤمنین است زیرا این مسیر الهی است، در اوج فتنه ۸۸ رهبری وارد میدان شدند و امروز نگرانی این است که نکند برخی از مؤمنین فریب صدای دشمنان را بخورند.
امام جمعه شیراز یادآور شد: این دهه عاشورا آنچه که در دست ماست از عشق به حضرت علی(ع) و اولادشان نمایان می‌شود.
آیت الله دژکام تصریح کرد: همه مکلف به تقوا هستیم  و باید تقویت کنیم تا به جایی برسیم مشکلات مردم در کوتاه مدت حل شود و آنچه در مدت اندک قابل رفع نیست مردم به مدیران اعتماد کنند که مسئولین تلاش می‌کنند و اگر چنین باشد کارها انجام می‌شود.
وی یادآور شد: ۱۷ شهریور ماه همه به یاد ظلم دستگاه پهلوی می‌افتند که با کمک آمریکا در میدان ژاله آن روز چه کردند و بسیاری از جمعیت زنان، مردان و کودکان به شهادت رسیدند و این لکه ننگ از دامن رژیم پهلوی پاک نمی‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: آغاز ماه محرم نزدیک است که با همه ویژگی‌هایی که با آن آشنا هستیم اما مکتب امام حسین(ع) باید بازخوانی شود و به نسل جوان آموزش دهیم که از این مسیر دور نشویم زیرا حضور در این مسیر با پیروزی همراه است.
آیت الله دژکام تأکید کرد: این مسیر نشان می‌دهد که چگونه در مقابل ظلم ایستادگی کنیم زیرا هدف امام حسین(ع) مقابله با مفاسد اجتماعی بود و امروز لیست‌های مختلفی را از مفسدین می‌بیننیم.
وی افزود: برای مبارزه با فساد این حرکت باید سازماندهی بشود زیرا مردم به عشق امام حسین(ع) می‌آیند.
امام جمعه شیراز تصریح کرد: همزمانی این ایام با زمان شروع مدارس زمان حرکت به امر به معروف است زیرا برخی افراد جامعه برای خرید مدارس پول ندارند، اگر به مظلوم رسیدگی کردیم فردا فریاد ما بر سر ظالم به نتیجه می‌رسد.
آیت الله دژکام تأکید کرد: مسلم بدانید دشمنان امروز هم اگر بتوانند مانند ۱۷ شهریور ما را خواهند کشت تا نوکر آنها باشیم اما ما استقلال را انتخاب کردیم.
وی افزود: دشمنان برای رسیدن به هدف خود طراحی کردند و با چند حمله به ما یورش آوردند که مهمترین آن موضوع فشارهای اقتصادی است هرچند که ضعف مدیریت بیشتر نقش دارد اما صدای آن را آمریکا بلند می‌کند.
نماینده ولی فقیه در فارس گفت: امروز اگر با یکدیگر متحد باشیم و از درون یک همت عالی داشته باشیم موفق می‌شویم هرچند که در کنار این فشارها یک جنگ روانی و رسانه‌ای وجود دارد.
امام جمعه شیراز تصریح کرد: فشار اقتصادی وجود دارد اما مردم ما چیز زیادی برای از دست دادن ندارند و به سادگی زندگی می‌کنند اما فشارهای روانی باعث بروز مشکلات است و افزایش فشار اقتصادی را به همراه دارد.
آیت الله دژکام تأکید کرد: مراقب باشید که دشمنان ار فضای مذهبی محرم برای ضربه زدن استفاده نکنند و از لحاظ آرامش باید این احساس ایجاد شود که لشکرهای امام حسین(ع) به فرماندهی مدیران هیئت کار خود را انجام می‌دهند و از لحاظ امنیتی نیز با مسئولین همکاری شود.
وی یادآور شد: برای رفع مشکلات، مسئولین باید مدیریت جهادی داشته باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی