[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

توقف ارژن در خانه پیروزی دلچسب فجر و قشقایی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین
هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران دیروز برگزار شد و هر دو تیم شیرازی رقبای خود را شکست دادند. 
در مهمترین بازی فجرسپاسی در ورزشگاه پارس شیراز میزبان شاهین بوشهر بود و در پایان با حساب دو بر یک میهمان خود را شکست داد و بعد  اولین پیروزی فصل دست یافت. مجید صالح در این مسابقه از این نفرات در ترکیب اصلی استفاده کرد: پیمان سلمانی، مهدی کربلایی، مجید بهروزی، سعید قائدی‌فر، سید جلال عبدی، حسین بهرامی، سلمان بحرانی، عباس بوعذار، محمدحسین کریم زاده، اسماعیل بابایی و وحید رضایی.
نیمه اول این بازی با نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید که عباس بوعذار زننده تک گل فجری‌ها بود.  اما در نیمه دوم و در دقیقه 72 اسماعیل بابایی دومین گل فجر را به ثمر رساند.  در ادامه هر دو تیم یک اخراجی دادند و در پایان فجری‌ها برتری 2-1 را حفظ کرده و اولین پیروزی فصل خود را جشن گرفتند.
در دیگر دیدار دیروز، قشقایی در مشهد میهمان سیاه جامگان بود و در حالیکه تا دقیقه 76 با گل حسین بادامکی از روی نقطه پنالتی از حریف خود عقب بود، با گل‌های کیخسرو سیاهپور و مسعود اسدی در دقایق 76 و 87 به پیروزی رسید و با هفت امتیاز صعود چشمگیری را تجربه کرد. 
ترکیب اصلی قشقایی در این مسابقه: مسلم حق شناس، سروش سعیدی، سید کاظم رحمانی، مسعود اسدی، علی حسامی، امیدرضا کریمی، محمدجواد عباسی، کیخسرو سیاهپور، حسین صادقی،‌هادی خادم و سعید مهری.
در لیگ برتر فوتسال و از هفته نهم نیز تیم ارژن در شیراز میزبان شهرداری ساوه بود و علی رغم برتری در طول 40 دقیقه، با تساوی 2-2 متوقف شد. میثم برمشوری و جعفر نجفی زننده دو گل ارژن در این مسابقه بودند. گزارش کامل این مسابقه را در شماره فردا می‌خوانید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی