[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

افتتاح طرح‌های عمران روستایی در شهرستان کوار ، روزنامه شیراز نوین

طرح‌های ویژه بهسازی و بازسازی مسکن روستایی و چندین پروژه بهسازی و آسفالت معابر در روستاهای شهرستان کوار با حضور فرماندار این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس،  این طرح‌ها با حضور اشکان کاظمی ‌فرماندار شهرستان، عبیری معاون اداره کل روستایی و شوراها استانداری فارس، ناهید معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، همتی بخشدار مرکزی، محمودی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ شهرستان کوار و جمعی از مسئولان محلی به بهره‌برداری رسید.
فرماندار شهرستان افزود: اگر در یک جامعه مردم به خود اعتماد داشته باشند ولی به دولتمردان اعتماد نکنند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و چرخه ارتباطی متوقف خواهد شد بنابراین ما باید زمینه‌ای فراهم کنیم که اعتماد مردم را بدنبال داشته باشد و قطعاً زمانی این اعتماد حاصل خواهد شد که به صداقت و راست گفتاری ما یقین داشته باشند.
طهمورث محمودی مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار نیز در حاشیه این مراسم با ارائه گزارشی از اجرای طرح‌های عمران روستایی گفت: این پروژه‌ها در مجموع مساحتی به طول 47 هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 13میلیارد و 100 میلیون ریال را بخود اختصاص داده است.
وی اضافه کرد: پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای دشتک شامل 11هزار متر مربع طول با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 500میلیون ریال  اجرا شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار همچنین بیان کرد: پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای نوروزان نیز شامل بهسازی و آسفالت بلوار ورودی روستای نوروزان با اعتباری بالغ بر 3میلیارد  ریال  اجرا شده  و  در مساحتی معادل 10هزار متر مربع به بهره‌برداری رسید.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای مظفری را از دیگر طرح‌های هفته دولت برشمرد و گفت: طول این پروژه معادل 20 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر  6 میلیارد  ریال  است.
محمودی همچنین از افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای کدو خبر داد و گفت: پروژه بهسازی و آسفالت معابر  روستای کدو اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 600میلیون ریال را بخود اختصاص داد و در مساحتی معادل  6 هزار  مترمربع افتتاح شد. مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار از مشارکت مردم و دهیاری‌ها و شوراها در اجرای طرح‌های عمران روستایی تقدیر کرد و گفت: توسعه و عمران روستایی فرایندی در جهت محرومیت‌زدایی است که در این شهرستان دنبال می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی