[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

سرپرست روابط عمومی سپاه فجر فارس معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

سرگرد پاسدار جلال یارمحمدی به عنوان سرپرست معاونت روابط عمومی‌ و تبلیغات سپاه فجر فارس معرفی شد. به گزارش خبرگزاری مهر، نماینده ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس در مراسم معارفه در جمع کارکنان و مسئولین نمایندگی ولی فقیه در نواحی چهارگانه شیراز، گفت: هرکس با قرآن انس بگیرد گرفتار نخواهد شد چراکه قرآن همچون دژی محکم و قلعه‌ای استوار از او پاسداری می‌کند. حجت‌الاسلام محمد حاجی‌زاده خطاب به کارکنان و مسئولین نمایندگی ولی فقیه در نواحی چهارگانه شیراز گفت: مجموعه‌های نمایندگی ولی فقیه در سپاه به عنوان مجموعه نظارتی می‌بایست تمام تلاش خود را در جهت مصون‌سازی، معنویت‌افزایی و تعمیق معنویت در بین آحاد کارکنان سپاه بکار گیرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس با توجه به قرار گرفتن در دهه اول ماه محرم گفت: یکی از پیام‌های مهم نهضت عاشورا توجه به اقامه نماز اول وقت است. وی افزود: طبق سفارشات دین مبین اسلام حفظ حرمت افراد واجب است و می‌بایست حریم شرعی و حریم عرفی در سپاه را رعایت کنیم.
حجت الاسلام حاجی زاده سهل انگاری در حفظ انقلاب و نظام را امری ناپسند و خسرانی جبران ناپذیر برشمرد و افزود: با اعتقاد راسخ و با صلابت برای اعتلای دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی‌ حرکت کنیم و بدانیم کوتاهی و سهل انگاری در این مسیر جبران ناپذیر است.
این مقام مسئول ضمن سفارش حاضرین به قدر دانستن فرصت‌ها گفت: می‌بایست تمام سعی و تلاشمان را در جهت انصاف محوری و تکریم ارباب رجوع و افراد بکار گیریم و تأثیرگذار باشیم. در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار قادر شفیعی تقدیر و سرگرد پاسدار جلال یارمحمدی به عنوان سرپرست معاونت روابط عمومی ‌و تبلیغات سپاه فجر استان فارس معرفی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی