[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

اماکن ورزشی به‌صورت جدی و هدفمند ساخته می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: در راستای توسعه زیر ساخت‌های ورزشی و توجه به ورزش همگانی به‌منظور افزایش سهم سلامتی مردم از طریق ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس در هفته دولت امسال تعداد 51‌پروژه ورزشی را افتتاح و به بهره‌برداری رساند.
محمد رضا صلواتی بیان کرد: در این هفته دولت شاهد افتتاح چندین پروژه ورزشی در فارس بودیم و خوشبختانه ساخت این اماکن ورزشی در نقاط مختلف استان موجی از شادی را برای جوانان و مستعدین ورزشی رقم زده است‌. 
وی گفت: امروزه اداره کل ورزش و جوانان وظیفه خطیری در جامعه دارد و ایجاد انگیزه و نشاط در بین مردم از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره است. در این راستا توسعه ورزش همگانی را که مهم‌ترین عامل برای شادابی مردم است بی‌شک با جدیت پیگیری کرده و برنامه‌های مناسبی حول این محور انجام می‌شود‌.
 صلواتی افزود: به همت مدیر کل ورزش و جوانان استان هر ساله افزایش سرانه ورزشی در استان روبه رشد است و با توجه به برنامه عدالت محوری که در این زمینه داریم در حال حاضر بیشتر نقاط استان از شهر تا روستا شاهد یک سالن توپی یا زمین چمن و سایر تجیهزات ورزشی بوده‌اند‌. 
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس تصریح کرد: درهفته دولت سال جاری هم بیش از 51‌پروژه مورد بهره‌برداری قرار گرفت و این برنامه افزایش تعداد زیر ساخت‌ها در استان بدون تردید می‌تواند قهرمان‌پروری را رونق دهد و این افزایش سرانه ورزشی که در این سه‌سال به‌صورت بی‌سابقه‌ای پیشرفت داشته در ادامه هم به‌صورت جدی و هدفمند اماکن ورزشی در فارس ساخته می‌شود و انشالله در دهه مبارک فجر هم دوباره پروژه‌های زیادی در استان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که مهم‌ترین آن افتتاح ورزشگاه شش هزار نفری است‌. خوشبختانه در بازی‌های آسیایی جاکارتا شش ورزشکار فارسی مدال طلا نقره و برنز کسب کردند و دونفر از ورزشکاران هم با بدشانسی چهارم شدند و اگر سعید رضا کیخا و فرانک پرتوآذر هم روی سکو می‌رفتند واقعاً این استان با هشت‌مدال رنگارنگ غوغایی در ورزش به پا می‌کرد و این دوره از بازی‌ها نشان داد توسعه زیرساخت چقدر موجب رشد ورزش و بالا رفتن تعداد قهرمانان می‌شود‌. 
صلواتی ادامه داد: در مجموع در هفته دولت امسال نیز سربلند بودیم و در نمایشگاه خدمت این افتخارات را از نزدیک برای مردم توضیح دادیم‌. این برنامه‌ریزی‌های مدون و با ثبات نقش تعیین‌کننده در جذب جوانان به ورزش دارد و قطعاً افزایش سرانه ورزشی موجب کاهش جدی در آسیب‌های اجتماعی می‌شود‌.
 مدیر روابط عمومی اداره کل در پایان گفت‌: با توجه به پایان یافتن پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح استان و همچنین در پیش بودن رقابت‌های مهم بین‌المللی احداث تأسیسات و زیر ساخت‌های ورزشی به‌صورت تخصصی برای رشته‌های مختلف در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان فارس است که انشاالله ورزشکاران ما در رقابت‌های المپیک و آسیایی آینده خوش بدرخشند و امید ما را برای افزایش مدال بیشتر کنند که یقیناً در المپیک‌2020 و بازی‌های آسیایی 2022به‌طور حتم ورزشکاران بیشتری را به نماینگی از کشور به مسابقات اعزام خواهیم کرد و انشالله شاهد کسب مدال‌های خوش‌رنگ بیشتر خواهیم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی