[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

آیین نکوداشت اولین زن مسلمان عضو هیئت رئیسه انجمن بین‌المللی ورزش زنان در جهرم برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در امور بانوان و مسئولان استانی و شهرستانی آیین نکوداشت اولین زن مسلمان و عضو هیئت رئیسه انجمن بین‌المللی ورزش زنان با شکوه خاصی در شهرستان جهرم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، در این مراسم که شامگاه چهارشنبه‌14‌شهریور ماه در تالار علامه امینی شهرستان جهرم برگزار شد فریبا محمدیان معاون توسعه امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان‌، محمدرضا رضایی نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی‌، حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس‌، خانم سیده معصومه دستغیب مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس‌، علیرضا صحرائیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم‌، رحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم و کارکنان این اداره‌، رئیس و اعضای شوراهای اسلامی‌، تنی چند از مسوولان ادارات و نهادهای دولتی و تعداد بیشماری از بانوان و علاقمندان به ورزش حضور داشتند‌.
در این آیین از مریم کوشکی جهرمی ‌استاد فیزیولوژی ورزشی به‌عنوان اولین زن ایرانی و مسلمان عضو هیئت رئیسه انجمن بین‌المللی ورزش زنان با اهدای لوح سپاس قدردانی و تجلیل شد.
تجلیل از نایب رئیسان هیئت‌های ورزشی و فعالین عرصه ورزش و جوانان شهرستان جهرم و اجرای موسیقی سنتی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی