[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

شتاب قطار توسعه ورزش در فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته سالن شش‌هزار نفری شیراز تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، یکشنبه یازدهم شهریورماه اسماعیل تبادار استاندار فارس‌، حسن کریمی ‌مدیرعامل توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و همچنین حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان به همراه رحیمی ‌معاون عمرانی استانداری و ساسان تاجگردون معاون برنامه و بودجه از پروژه در حال احداث ورزشگاه شش‌هزار نفری شیراز بازدید به‌عمل آوردند و ازنزدیک روند پیشرفت فیریکی این پروژه ورزشی را مورد بررسی قرار دادند. دراین بازدید ابتدا استاندارفارس با بیان این‌که دریک‌ماه گذشته بیش از دو‌بار به این پروژه ورزشی در دست ساخت سرکشی کرده‌ام گفت‌: این مجموعه ورزشی به‌دلیل این‌که مشابهه آن را دراستان نداریم برای ما بسیار ارزشمند است زیرا به لحاظ موقعیت خوب آن می‌تواند پاسخگوی فعالیت‌های ورزشی در سطح استان‌، کشور و رقابت‌های بین‌المللی باشد. تبادار تصریح کرد‌: این مجموعه شش‌هزارنفری از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان فارس می‌باشد که در سال‌های گذشته پیشرفت چندانی نداشته است اما با پیگیری‌های شبانه‌روزی مدیر کل ورزش و جوانان و مجموعه مدیریتی استان از سال گذشته این مجموعه برای ادامه ساخت و تکمیل آن سرعت بیشتری به خود گرفت که از این رو این پروژه اهمیت ویژه‌ای برای ما دارد. خوشبختانه در یک‌سال گذشته پیشرفت خیلی خوبی داشته است‌. مقام عالی دولت در استان فارس خاطر‌نشان کرد: با حضور مهندس کریمی ‌و توجه خوبی که به این پروژه ورزشی دارند اطمینان خاطر بیشتری برای ما ایجاد می‌کند که در دهه فجر امسال ورزشگاه شش‌هزارنفری در بلوار حسینی الهاشمی ‌افتتاح شود اما به‌جهت این‌که در تاریخ مذکور این گفته ما به حقیقت بپیوندد باید همه همکاران در بخش‌های مرتبط با این پروژه و همچنین تلاش بی‌وقفه مشاورین و پیمانکاران به‌صورت جمعی دست به دست هم بدهند تا در چهلمین فجر انقلاب اسلامی ‌این هدیه باارزش ورزشی را به مردم عزیز و ورزش دوست فارس تقدیم کنیم‌.
اسماعیل تبادار با بیان این‌که این مجموعه ورزشی کارکرد فراوانی در ورزش حرفه‌ای استان دارد گفت‌: فعالیت این مکان ورزشی از لحاظ تعداد نیروی انسانی و سایر موارد عمرانی نسبت به ماه گذشته پیشرفت بهتری داشته است و اگراین روند ادامه داشته باشد به‌طور حتم در بهمن‌ماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد‌.
در این بازدید همچنین کریمی‌ مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور که در سال‌97 برای دومین‌بار از این مجموعه ورزشی بازدید می‌کرد این پروژه را بسیار مهم و حیاتی برای کشور و استان دانست و با این مطلب اظهار داشت‌: ورزشگاه شش‌هزار نفری طبق برنامه‌ریزی انجام شده باید در سال‌98 به سرانجام می‌رسید اما به درخواست استاندار فارس و همچنین تأکید مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و پیگیری‌های مدیرکل ورزش استان زمان بهره‌برداری را یک‌سال جلو انداختیم و به لطف دفتر مقام معظم رهبری و همچنین استاندار فارس در جذب اعتبارات این مجموعه انشالله همه بخش‌های ورزشگاه شش‌هزارنفری را در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسانیم‌. کریمی‌ درباره اعتبار برای این پروژه هم توضیح داد و گفت‌: برای ساخت همه پروژه‌های ورزشی به‌طور حتم تا کامل شدن آنان مشکل اعتبار وجود دارد اما مجموعه شش‌هزار نفری استثناء بوده و مشکلی درخصوص کمبود منابع مالی ندارد و انشاالله مردم عزیز فارس در اواخر سال جاری شاهد افتتاح این مجموعه زیبا خواهند بود‌. گفتنی است این مکان ورزشی در حال احداث هم‌اکنون بیش از 70‌درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی