[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش وجوانان فارس به‌عنوان مدیر برتر استانی معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس به‌عنوان مدیر نمونه سال ۹۶ معرفی و از سوی استاندار فارس مورد تقدیر قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، اسماعیل تبادار عصر یکشنبه سوم شهریور در جشنواره شهید رجایی ضمن معرفی مدیران نمونه استان فارس بر لزوم تداوم خدمت رسانی به مردم تأکید کرد.
در لوح تقدیر استاندار فارس خطاب به حیدر علی کامیاب آمده است:
جناب آقای حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس
با سلام و احترام
هفته دولت یادآور فداکاری‌های دولتمردان پاک نهاد و پاک زیست و شهیدان رجایی و باهنر است. اکنون در سالروز گرامیداشت این شهدای والامقام و بر اساس مصوبه ستاد اجرایی هفته دولت فرصتی فراهم شد تا از تلاش ارزنده و نقش مؤثر جنابعالی در پیشرفت و توسعه استان و کسب عنوان مدیر نمونه استان در سال ۹۶ تشکر و قدردانی کنم.
امید است با تلاش، برنامه‌ریزی و خدمت صادقانه در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌ایران و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و جلب رضایت مردم بیش از پیش موفق و مؤید باشید.
همچنین دبیرستاد جشنواره شهید رجایی استان نیز با اهدای لوحی به حیدر علی کامیاب، اداره کل ورزش و جوانان استان فارس را در اجرای مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری، بر اساس نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد دستگاه اجرایی در سال‌۹۶ در محور اقدامات برجسته شاخص مشارکت بخش خصوصی و عمومی به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر استان معرفی کرد.
در این لوح که به امضای ساسان تاجگردون به‌عنوان دبیر ستاد جشنواره شهید رجایی استان فارس و اسماعیل تبادار استاندار فارس رسیده است از تلاش ارزنده کامیاب و پرسنل اداره کل ورزش و جوانان در راستای توسعه و اعتلای استان فارس تقدیر به‌عمل آمده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی