[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

با همت مدیر‌کل ورزش و جوانان فارس، تیم فوتبال برق شیراز احیا می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل و مالک باشگاه برق شیراز از احیای دوباره تیم فوتبال برق شیراز و برخی مسئولان استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس،‌ هادی شیروانی پس از دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان فارس از دستاورد این جلسه توضیحاتی داد و در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی  گفت‌: عشق و علاقه مردم فارس به تیم قدیمی ‌و پرآوازه برق شیراز بر هیچ‌کس پوشیده نیست ولی به‌دلیل برخی بی‌تدبیری‌ها و عدم کمک مسئولان در سال‌های گذشته این تیم از همه مسابقات لیگ کنار رفت و فقط نامی‌ از او باقی مانده است.
وی تصریح کرد‌: هواداران برق بسیار نگران وضع موجود بودند و حتی با عدم حضور این تیم در فوتبال کشور همیشه پیگیر آینده این باشگاه هستند ولی به‌دلیل نبود بودجه کافی تاکنون موفق به تیم‌داری نبوده‌ایم .
هادی شیروانی با بیان این‌که مدیرکل ورزش و جوانان برنامه‌های خوبی برای این باشگاه داردگفت‌: در این جلسه با معرفی ستار زارع به‌عنوان سرمربی برق‌، احیای این تیم ریشه‌دار با همت کامیاب انجام شد و با توجه به هزینه‌هایی که از طرف برخی نهادها برای حضور دوباره برق واقعی شیراز در فوتبال کشور درنظر گرفته شده است انشالله در سال جاری با حضور در لیگ سه و صعود به لیگ دو فوتبال کشور دو‌باره دل هواداران شیرازی را شاد می‌کنیم‌.
مدیر عامل برق شیراز با اشاره به بدهی‌های باشگاه برق به برخی بازیکنان خارجی و دریافت رضایت از آنها گفت‌: یکی از وکلای شیرازی که در بین ورزشی‌ها شخصیت شناخته شده‌ای است قول مساعد داده است که این مشکل را مرتفع کند و همه برنامه‌های ما در‌حال‌حاضر بستن یک تیم خوب و باانگیزه است که مرحله به مرحله تا رسیدن به لیگ برتر‌، برق شیراز را به جایگاه واقعی خود بازگردانیم‌.
شیروانی همچنین ازوضعیت بازیکنان این تیم خبر داد و گفت‌: در حال حاضر تست‌گیری از بازیکنان را آغاز کرده‌ایم و هدف ما استفاده از بازیکنان بومی ‌است ولی چنان‌چه نیاز باشگاه مرتفع نشد از برخی بازیکنان باکیفیت خارج از استان هم استفاد‌ه خواهیم کرد.
مالک باشگاه ریشه‌دار برق در پایان گفت‌: راه سختی در پیش داریم ولی انرژی هواداران و کمک مسئولان استانی به ما انگیزه می‌دهد که انشالله بزودی دوباره نارنجی‌پوشان را در سطح اول فوتبال کشور ببینیم‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی