[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

کلنگ احداث استخر پاسارگاد به زمین زده شد، روزنامه شیراز نوین

در آخرین روز از هفته دولت، کلنگ احداث استخر سرپوشیده شهرستان پاسارگاد به زمین زده شد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی این پروژه ورزشی با بیان اینکه استخر شهرستان پاسارگاد با اعتباری حدود ۵میلیارد تومان در طول ۳سال ساخته خواهد شد، افزود: اعتبار این پروژه از محل ملی و استانی تأمین خواهد شد.
حیدرعلی کامیاب با اشاره به اینکه مساحت این استخر ۲۴ در ۱۰متر پیش‌بینی شده است گفت: احداث استخر یکی از مطالبات جدی مردم این منطقه از استان بود که با پیگیری‌های انجام شده توسط نماینده مردم در مجلس، فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان، عملیات احداث آن به زودی آغاز خواهد شد. وی در ادامه از افتتاح پیست سلامت شهرستان پاسارگاد در این شهر خبر داد و گفت: این پیست در فاز نخست که زمینه پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری شهروندان را فراهم می‌سازد، با اعتباری حدود ۱۰۰میلیون تومان و از محل کمک خیرین منطقه احداث و بهره‌برداری رسیده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس همچنین از افتتاح یک سالن بدن‌سازی در شهرستان پاسارگاد در هفته دولت خبر داد و افزود: این پروژه نیز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و با اعتبار ۳۰۰میلیون تومان بهره‌برداری شد. کامیاب، پاسارگاد را شهرستانی با استعدادهای فراوان دانست و گفت: با توسعه سرانه ورزش در شهرها و روستاهای استان، به دنبال آن هستیم تا ضمن بالا بردن سهم اداره کل ورزش و جوانان در افزایش امید و سلامت شهروندان زمینه کشف استعدادهای نوجوان و جوان را در رشته‌های مختلف ورزشی فراهم سازیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی