[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

افتتاح دو طرح ورزشی در شمال و جنوب استان فارس، روزنامه شیراز نوین

در ششمین روز از هفته دولت با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و مقامات محلی، دو طرح ورزشی در شمال و جنوب استان فارس افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، چهارشنبه ۷شهریور و با حضور فرماندار شیراز زمین چمن روستای چاه سرخ زرقان به بهره‌برداری رسید. این زمین چمن با اعتبار ۳۰۰میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و مشارکت خیران در زمینی به مساحت هزار و ۲۰۰متر مربع در مدت سه ماه ساخته شده است.
همچنین با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، عنایت‌الله رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، علیرضا صحرائیان فرماندار این شهرستان و تنی چند از مسئولان محلی، سالن ورزشی چندمنظوره روستای برایجان در بخش خفر شهرستان جهرم افتتاح و بهره‌برداری شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه ورزشی گفت: این سالن چندمنظوره در مساحت 1200مترمربع و با اعتبار اولیه یک میلیارد و 400میلیون تومان اعتبار اولیه ساخته و به بهره‌برداری رسیده است.
حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه این سالن یکی از پروژه‌های خوب ورزشی در این بخش از استان محسوب می‌شود افزود: اهالی روستای برایجان و روستاهای هم‌جوار می‌توانند در رشته‌های توپی و غیرتوپی در این سالن به فعالیت ورزشی بپردازند.
وی با اشاره به موقعیت روستای برایجان و ظرفیت‌های این روستا در حوزه گردشگری افزود: هم‌پوشانی امکانات ورزشی و زیرساخت‌های گردشگری در این روستا می‌تواند به رونق ورزش و صنعت گردشگری کمک کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی