[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

۶پروژه ورزشی در خرامه به بهره‌برداری رسید، روزنامه شیراز نوین

در سومین روز از هفته دولت و با حضور استاندار فارس و مدیرکل ورزش و جوانان استان، 6پروژه ورزشی در شهرستان خرامه افتتاح و بهره برداری شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در ایام گرامیداشت هفته دولت و در سومین روز از این هفته و با حضور اسماعیل تبادار استاندار فارس، عنایت‌الله رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ساسان تاجگردون معاون استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، حیدرعلی کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان فارس، فرماندار و امام جمعه شهرستان خرامه، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا، 6زمین چمن مصنوعی در روستاهای آبشور، مهرآباد، کمجان، کفدهک، خیرآباد و بنجیر از توابع این شهرستان به صورت هم‌زمان افتتاح و بهره‌برداری شد.
این پروژه‌های ورزشی در مجموع در زمینی به مساحت 7200 و با اعتباری بالغ بر 18میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، استانی و وزارت نفت احداث گردیده است.
استاندار فارس در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای کفدهک با تبریک هفته دولت به خبرنگاران گفت: بسیار مایه خوشحالی و خرسندی است که در این روزهای میمون و مبارک، این پروژه‌های ورزشی به عنوان هدیه دولت تدبیر و امید به مردم تقدیم می‌شود.
وی افزود: کارهای بزرگی در حوزه ورزش در استان اتفاق افتاده است که ضرورت جامعه به فضاهای ورزشی بیش از گذشته احساس می‌شود و خوشبختانه اقدامات مؤثری در این حوزه رخ داده است.
استاندار فارس با اشاره به اینکه توجه به ورزش همگانی در کنار ورزش قهرمانی ضروری است خاطرنشان کرد: باید شرایطی فراهم شود که در کنار ورزش قهرمانی، به ورزش همگانی نیز توجه جدی صورت گیرد تا عموم مردم در جهت سلامتی و نشاط خود به ورزش روی آورند.
رئیس شورای عالی ورزش استان همچنین گفت: باعث مسرت و خرسندی است که هر روز شاهد توفیقات ورزشی و کسب مدال توسط ورزشکاران کشور و به ویژه ورزشکاران استان فارس در بازی‌های آسیایی هستیم که این، نشان از قدرت و توانایی ورزشکاران ما در رویدادهای بین‌المللی است.
حیدرعلی کامیاب، مدیرکل ورزش و جوانان فارس هم در این آیین به خبرنگاران گفت: امروز شاهد افتتاح و بهره‌برداری 6پروژه ورزشی به صورت هم‌زمان در سطح شهرستان خرامه هستیم که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، سرانه ورزشی شهرستان به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.
مدیرکل ورزش و جوانان افزود: سرانه ورزشی این شهرستان در ابتدای سال 92 حدود 5سانتیمتر بوده است که با تلاش‌های انجام گرفته در این دولت و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، سرانه ورزشی این شهرستان به 75صدم مترمربع خواهد رسید که رشد شایان توجهی داشته است.
کامیاب همچنین افزود: دو سالن ورزشی دیگر در روستاهای معزآباد و شهرک ایثار، هرکدام با اعتباری بالغ که یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان و در مساحت 1500مترمربع که مراحل تکمیل آن به پایان رسیده است، در همین هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید. با افتتاح این دو پروژه، دیگر طرح ورزشی نیمه‌تمام در این شهرستان نخواهیم داشت و باید در راستای نیازهای ورزش شهرستان در دو بعد قهرمانی و همگانی گام برداریم.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در پایان صحبت‌های خود، به سفر وزیر ورزش و جوانان به استان فارس اشاره کرد و گفت: روز دوشنبه 5شهریور ماه با حضور سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به استان، دو پروژه ورزشی زمین چمن مصنوعی بزرگ و استاندارد در شهرستان‌های مهر و لامرد افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی