[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

در هفته دولت از کارمندان نمونه تجلیل شد، روزنامه شیراز نوین

در مراسمی و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و معاونان و به مناسبت هفته دولت، از کارمندان نمونه اداره کل ورزش و جوانان فارس در سطح استان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در این مراسم که حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس، سیداسلام موسوی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش، علی رضایی معاون جوانان و امور فرهنگی، اشرف قریشی معاون امور بانوان، مدیران ستادی واحد‌های اداره کل و برخی کارکنان اداره و شهرستان‌های استان حضور داشتند، از 45نفر از کارمندان اداره کل و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها که در طول سال 96 بهترین عملکرد را از خود نشان دادند، به عنوان کارمند نمونه معرفی و از خدمات آنان با اهدای لوح سپاس و هدایا قدردانی و تجلیل شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و اعیاد قربان و سعید غدیر خم، با بیان اینکه توفیقات به دست آمده در سطح کشور و استان نتیجه یک کار تیمی بوده است اظهار داشت: در به دست آمدن این افتخارات و توفیقات در کشور و استان همه کارکنان اداره کل و شهرستان‌ها تلاش کردند و این موفقیت‌ها متعلق به همه کارکنان است که در انجام وظایف محوله اهتمام داشتند. از این رو، با همت و تلاش این بزرگواران موفقیت‌های زیادی نصیب اداره کل ورزش و جوانان در سطح کشور و استان گردید.
کامیاب با اشاره به اینکه همه کارکنان به خاطر تلاششان نمونه هستند افزود: از دید ما، همه نمونه و الگو هستند اما برخی کارکنان تلاش مضاعفی از خود نشان دادند و احساس مسئولیت بیشتری داشتند که به عنوان کارمند نمونه انتخاب شدند.
گفتنی است سیداسلام موسوی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش و علی رضایی معاون جوانان و امور فرهنگی هم پیش از سخنان مدیرکل با تبریک هفته دولت و روز کارمند، از تلاش‌های همه کارکنان در سطح استان به جهت کسب موفقیت‌های فراوان در حوزه‌های مختلف قدردانی کردند و برای همه عزیزان در سال جدید همه آرزوی موفقیت نمودند تا این توفیقات هرچه بیشتر نصیب ورزش استان در کشور و استان گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی