[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

سازمان‌های مردم‌نهاد، جایگاهی برای تربیت مدیران جوان هستند، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه تاکنون نزدیک به 2هزار سمن در کشور ایجاد شده است، گفت: امروز 85خانه جوان در سطح کشور وجود دارد و 350دفتر امور مشاوره نیز فعال است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، مسعود سلطانی‌فر در نشست با ورزشکاران و جوانان لامرد اظهار کرد: جوانانی که در سازمان‌های مردم‌نهاد حضور دارند، مدیران آینده کشور بوده و نظام اجرایی جایگاه و پایگاه آن‌ها است.
وی با بیان اینکه سالی پررویداد در حوزه ورزش کشور داشتیم که با مسابقات فوتبال جام جهانی آغاز شد، افزود: با تلاش فرزندان ملت، تاریخی‌ترین و استثنایی‌ترین نتیجه را در گروه مرگ گرفتیم که مقام معظم رهبری نیز از تیم ملی تقدیر کردند.
سلطانی‌فر با اشاره به اینکه تاکنون نزدیک به 2هزار سمن در کشور ایجاد شده است، تصریح کرد: امروز 85خانه جوان در سطح کشور وجود دارد و 350دفتر امور مشاوره نیز فعال است.
وی اضافه کرد: سال گذشته، 12هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان اعطا و سیستم بانکی کشور در این زمینه بسیار خوب عمل کرد.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: هدف عمده در سازمان‌های مردم‌نهاد، این است که بتوانند جایگاهی برای تربیت مدیران جوان آینده باشد.
وزیر ورزش و جوانان بابیان اینکه در حوزه ورزش لامرد اتفاقات خوبی می‌افتد گفت: چند سالن و زمین‌ چمن مصنوعی در دهه فجر در لامرد افتتاح و اقدامات لازم برای راه‌اندازی خانه جوان نیز صورت می‌گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی