[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

۲۶۰ حافظ کل قرآن در استان فارس تجلیل شدند، روزنامه شیراز نوین

هفدهمین جشنواره ملی جبرئیل امین به منظور تجلیل از ۲۶۰ حافظ کل قرآن مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (س) با حضور رئیس مجلس برگزار شد.
به گزارش  تسنیم ، حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی ظهر دیروز در هفدهمین جشنواره ملی جبرئیل امین که به منظور تجلیل از 260 حافظ کل قرآن مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (س) برگزار شد، اظهارداشت: مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان الگوی توسعه‌ای از کوچک به بزرگ است که امروز با مرکزیت روستا دارای بیش از 180 شعبه در 14 استان کشور است.
وی بیان کرد: همچنین این مؤسسه دارای 12 مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن در کشور است و تربیت یافتگان مؤسسه امروز در استان‌های مختلف کشور کار قرآنی می‌کنند و فعالیت‌ها روز به روز در حال توسعه است.
مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان افزود: مؤسسه بیت‌الاحزان در سال بیش از 30 هزار قرآن‌آموز دارد که از نمونه آن اجرای طرح رحله در دو ماه تابستان در کشور است.
شاهسونی خاطرنشان کرد: امروز شاهد یک موج قرآنی توسط مؤسسه بیت‌الاحزان در کشور و جهان تشیع هستیم.
عضو شورای عالی توسعه قرآنی کشور به فعالیت‌های قرآنی رئیس مجلس از جمله راه‌اندازی شبکه قرآن در دوران مدیریتشان در رسانه ملی اشاره کرد و گفت: امروز جامعه قرآنی آماده حماسه‌آفرینی و انجام کارهای قرآنی است و در این راستا نیاز به حمایت داریم. 
وی با بیان اینکه از مجلس شورای اسلامی ‌درخواست همراهی برنامه‌های قرآنی داریم، افزود: قرار گرفتن مؤسسه بیت‌الاحزان جز مؤسسه‌های فعال و دارای اعتبار و معافیت کامل یا بخشی از آن را برای حافظان قرآن از جمله درخواست‌های جامعه قرآنی است. در کنکور جایگاهی برای حافظان قرآن نیست که نیازمند ارائه امتیاز هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی