[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تخفیف ویژه هتل‌های فارس در دهه اول محرم، روزنامه شیراز نوین

در دهه نخست ماه محرم، هتل‌های استان فارس خدمات خود را با ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف به زائران حسینی ورودی به استان فارس ارائه می‌دهند.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی فارس با اشاره به نزدیک شدن ایام محرم اظهار کرد: با استفاده مطلوب از ظرفیت مساجد و بقاع متبرکه می‌توان در این ایام، گردشگری مذهبی را در شیراز سومین حرم اهل بیت (ع)  و استان گسترش داد.
این مقام مسئول همچنین با اشاره به ثبت 16 آیین محرم استان فارس در فهرست آثار ناملموس کشور، از انجام رایزنی با بخش زیارتی دیگر استان‌ها و مبادله‌ تفاهم‌نامه‌هایی با هدف ارتقای ظرفیت گردشگری مذهبی نیز خبر داد و گفت: از تمام ظرفیت‌های استان برای ارتقای این بخش استفاده می‌کنیم.
وی افزود: بالفعل کردن قابلیت‌های گردشگری استان، شناسایی و معرفی آنها، می‌تواند به تحرک‌پذیری بیش از پیش این صنعت منجر شود.
در ادامه سید حسن سیادتان رئیس جامعه هتلداران استان نیز اضافه کرد: سالیانه گردشگران بسیاری در ایام محرم برای تماشای آیین و سنت‌های عزاداری مردم استان، به فارس سفر می‌کنند لذا به همین منظور، مراکز اقامتی و هتل‌های استان، در دهه نخست ماه محرم، برای مسافران خود ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است.
رئیس جامعه هتلداران استان فارس ابراز امیدواری کرد: با تخفیفات در نظر گرفته شده، زمینه ورود زائران و گردشگران به شهر شیراز و دیگر شهرستان‌های استان در این ایام فراهم شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی