[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تشریح برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل، روزنامه شیراز نوین

معاون امنیتی و انتظامی ‌وزیر کشور پدافند غیرعامل را راهبردی مصون‌ساز در برابر تهدیدات نظامی دانست و برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی ‌وزارت کشور با بیان اینکه پدافند غیرعامل از راهبردهای اساسی مصون‌سازی در مقابل تهدیدات نظامی ‌است، اظهار داشت: پدافند غیرعامل یکی از موضوعات مهمی ‌است که علاوه بر تأکید فراوان مقام معظم رهبری، در اسناد بالادستی کشور نیز بر اجرای الزامات آن توجه ویژه‌ای شده است.
وی افزود: مجموعه قوای حاکمیتی و دستگاه‌های مختلف اجرایی در سال‌های اخیر رویکرد مناسبی به این موضوع داشتند و لازم است به صورت مستمر در برنامه‌های اجرایی پیگیری شود.
ذوالفقاری با تشریح برنامه‌ها و اقدامات وزارت کشور برای هفته پدافند غیرعامل، ادامه داد: دستورالعمل اقدامات و برنامه‌ها به مسئولان استانی نیز ابلاغ شده است.
معاون امنیتی و انتظامی‌ وزیر کشور در تشریح برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل، عنوان کرد: تشکیل جلسات شورای پدافند غیرعامل با حضور رئیس شورا و بررسی همه‌جانبه روند اقدامات در دستگاه‌های اجرایی، الزامات مربوطه و تشریح برنامه‌ها در این ایام، فعال کردن ستاد نکوداشت و برنامه‌ریزی اجرای دستورالعمل و طرح موضوعات مرتبط ازسوی استانداران، معاونین، فرمانداران و مدیران اجرایی در جلسات مختلف با تأکید بر فرهنگ سازی و همچنین ابلاغ به دستگاه‌های اجرایی استان و کارگروه‌های تخصصی به منظور برنامه‌ریزی و فعال‌سازی کارگروه‌ها و کمیته‌های دستگاهی و نظارت جدی بر رعایت احکام، ملاحظات قانونی و اسناد بالادستی از جمله برنامه‌های وزارت کشور در جهت آمادگی برای گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی