[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

حیاط خلوت - فرزاد وثوقی - دبیر خبر، روزنامه شیراز نوین

احزاب 2میلیارد تومان یارانه گرفتند 
دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب با بیان اینکه ۲ میلیارد تومان بعنوان یارانه به حساب خانه احزاب واریز شد، گفت: این یارانه میان احزابی که خود را با قانون جدید تطبیق داده‌اند تقسیم می‌شود. سرمست گفت: احزابی که خود را با قانون جدید احزاب تطبیق نداده‌اند نباید انتظار گرفتن یارانه را داشته باشند.

مصباح یزدی دعوت به مناظره شد 
در روزهای گذشته، محمد‌جواد حجتی‌کرمانی در پی حادثه اخیر مدرسه فیضیه قم به آیت‌الله مصباح‌یزدی هشدار داد که در حال حاضر، انگشت اتهام به سوی او و جبهه پایداری است و در همین راستا او را به مناظره دعوت کرد. وی گفت: خبر ندارم که ایشان از قبول پیشنهاد مناظره امتناع کردند یا نه؛ حتی نمی‌دانم به اطلاعش رسیده یا خیر. 

طرفداری از ورزش آمریکا
نشریه آتلانتیک نوشت: محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران هفته گذشته با انتشار یک توئیت وارد دنیای فصل تازه شروع شده NFL شد. او نوشت: متأسفانه یک بار دیگر (کالین کاپرنیک) در لیست هیچ کدام از تیم‌های NFL نیست. این درحالی است که او یکی از بهترین کوارتربک‌های این لیگ است. ممکن است احمدی نژاد طرفدار ورزش آمریکا شده باشد.

معاون هنری ارشاد پیگیر وضعیت بازداشت‌شدگان است 
بازداشت دو چهره تئاتری همچنان واکنش‌هایی را به همراه دارد. معاونت هنری ارشاد جدیدترین فردی است که به این اتفاق واکنش نشان داده است. انتشار یک تیزر از نمایش «رؤیای شب نیمه تابستان» که مونتاژی از چند تصویر مختلف و شب آخر اجرای آن بوده عامل بازداشت این دو چهره تئاتری است.

وکیل مدافع محمدرضا شجریان: شکایت می‌کنیم

وکیل محمدرضا شجریان در رابطه با پرونده مربوط به شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما، گفت: در تیر ماه سال ۱۳۸۸ به علت پخش آثار استاد شجریان بدون کسب اجازه از ایشان، علیه صدا و سیما طرح شکایت کردیم. وکیل مدافع محمدرضا شجریان گفت که به رأی صادره مبنی بر بی‌حقی موکلش در پرونده شکایت از صدا و سیما به دلیل پخش بدون اجازه آثار این استاد آواز ایران اعتراض خواهد کرد.

یک ماجرای مشکوک درباره دلار 
در شرایطی که قیمت دلار افت قابل توجهی پیدا کرده بود، ناگهان انتشار یک خبر درباره FATF، نه تنها جلوی این توقف را گرفت بلکه نرخ دلار را بار دیگر بالاتر برد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی