[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۱
  • دوره جدید

تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری خنج تا پایان مهر، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در بازدیدی که از مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان خنج با همراهی فرماندار، مدیرکل راه و شهرسازی لارستان، رئیس شورای شهر و جمعی از هنرمندان شهرستان خنج داشت گفت: این پروژه مورد نیاز اصحاب فرهنگ، ادب و هنر است و حداکثر تا پایان مهر تکمیل و به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در راستای تکمیل و راه‌اندازی، از مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان خنج با همراهی عباسی فرماندار، باقری‌فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان، ایرج منصوری رئیس شورای شهر خنج و جمعی از هنرمندان شهرستان خنج، بازدید کرد. 
صابر سهرابی با بیان ضرورت ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز برای فعالیت اصحاب فرهنگ، ادب، هنر و بهره‌برداری از مجتمع‌های فرهنگی و هنری در استان فارس، اعلام کرد: در این سفر تأکید شد با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و شورا و فرمانداری خنج، این پروژه حداکثر تا پایان مهر تکمیل شود و به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل گردد. 
این مقام فرهنگی استان با اشاره به ساخت مجتمع‌های فرهنگی و هنری که باهدف ایجاد فضایی برای فعالیت هنرمندان و فعالیت‌های فرهنگی هنری در سراسر استان انجام‌ شده گفت: تجربه نشان داده است اگر این مراکز به هنرمندان و انجمن‌های تخصصی هنری واگذار شود، باعث رونق دوچندان این اماکن خواهد شد و واگذاری صرفاً با نگاه اقتصادی در حوزه فرهنگ اتفاق خوش‌آیندی نخواهد بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس افزود: مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان خنج فعلاً دارای ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی است که توسط راه و شهرسازی استان فارس در سال ١٣٨٦ شروع و در ادامه، برای تکمیل به اداره راه و شهرسازی لارستان واگذار گردید. سهرابی در پایان گفت: مجتمع با زیربنای ١٨٥٠متر مربع در دوطبقه شامل کلاس‌های آموزشی، نگارخانه، فضای اداری و سالن چندمنظوره ٢٥٠نفری است که تا پایان مهرماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی