[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

تکلیف بازیگر نقش منفی «جیمز باند» مبهم ماند، روزنامه شیراز نوین

سعید تغماوی بازیگر فرانسوی فیلم «زن شگفت‌انگیز» می‌گوید نقش شخصیت منفی جیمز باند در قسمت جدید به وی رسیده بود، اما اکنون با خارج شدن دنی بویل از پروژه، وضعیت نقش نامشخص است. به گزارش مهر، سعید تغماوی بازیگر سینما به روزنامه ابوظبی گفته است که دنی بویل کارگردان انگلیسی پیش از خارج شدن از پروژه «جیمز باند» در ماه گذشته او را برای شخصیت اصلی منفی قسمت جدید این فیلم انتخاب کرده بود، اما تهیه‌کنندگان فیلم باربارا بروکولی و مایکل ویلسون هنوز تصمیمی درباره ملیت شخصیت منفی «جیمز باند» نگرفته‌اند. این هنرپیشه فرانسوی مراکشی به روزنامه گفت: قرار بود در قسمت بعدی جیمز باند من نقش شخصیت منفی اصلی فیلم را بازی کنم. من توسط دنی بویل برای این نقش انتخاب شده بودم و اکنون با رفتن او از پروژه وضعیت نامشخص است. بازیگر فیلم «نفرت» در ادامه بیان کرد: ما نمی‌دانیم کارگردان آینده فیلم چه کسی است و تهیه‌کنندگان نیز در حال حاضر نمی‌دانند آیا می‌خواهند با شخصیت بدجنس داستان به روسیه بروند یا خاورمیانه. تغماوی اضافه کرد: به معنای واقعی کلمه من فقط یک پیام با این مفهوم دریافت کردم که «اگر آن‌ها به خاورمیانه بروند من در فیلم هستم، اما اگر به روسیه رفتند شخص دیگری این نقش را بازی می‌کند.» 
این داستان زندگی من است چون همیشه روی یک خط بین چیزی که ممکن است زندگی‌ام را عوض کند و چیزی که آن را نابود کند، قرار دارم.
به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر دلیل خروج دنی بویل از پروژه که به گفته تهیه کنندگان به تفاوت در نگاه مربوط می‌شد، می‌توان حدس زد تهیه کنندگان فیلم توماش کات بازیگر فیلم «جنگ سرد» را برای ایفای نقش شخصیت منفی روسی فیلم ترجیح می‌دهند.
سعید تغماوی اخیراً در فیلم «زن شگفت‌انگیز» بازی کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی