[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

مدیر بنیاد مسکن جهرم: طرح‌های بهسازی زندگی روستایی را متحول کرده است، روزنامه شیراز نوین

اثرات اعطای تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن در سطح زندگی مردم در شهرستان جهرم در یک تحقیق میدانی با حضور کارشناسانی از مرکز استان فارس و سایر شهرستان‌ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن فارس، اجرای طرح مذکور  با استفاده از  4 نفر نیروی متخصص غیربومی ‌شهرهای استان فارس و مدیریت و پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ جهرم در حدود 2 ماه  به اجرا گذارده شد.
در قالب این طرح 404 فقره تسهیلات که منجر به ساخت 404 واحد مسکونی در سطح شهرستان جهرم شده است مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار گرفت  و کلیه موارد مورد نظر در قالب عکس و فرم‌های ویژه مستند سازی شد.
 مدیر بنیاد مسکن شهرستان جهرم در این زمینه بیان داشت: مستندات و ارزیابی‌های انجام شده در این زمینه بیانگر آن است که اجرای طرح‌های بهسازی و نوسازی بسیاری از شاخص‌های زندگی روستایی را متحول کرده است. صمد کارگرفرد با بیان اینکه توجه به بهبود شاخص‌های ارتقا زندگی روستاییان در روستاها در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته گفت:  باید بسترهای تحقق این مهم بیشتر و بهتر  فراهم شود.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان جهرم اعطای تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی را طرحی ماندگار  و در راستای محرومیت زدایی توصیف کرد و گفت: خوشبختانه پیروزی انقلاب اسلامی ‌و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز، شاخص‌های زندگی را در روستاها بهبود بخشیده به طوری که محیط‌های روستایی اکنون با گذشته بسیار تفاوت کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی