[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

جانشین سپاه فجر فارس: فاز سوم رزمایش عاشوراییان مهرماه برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: فاز سوم رزمایش اقتدار عاشورائیان سپاه محمد رسول‌الله در هفته دفاع مقدس شروع می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی ‌سپاه ناحیه احمدبن‌موسی (ع) سردارابوالفضل گزنی در رزمایش ۱ هزار نفری بسیجیان ناحیه مقاومت احمد بن موسی(ع) که در منطقه رزمایشی بابونک برگزار شد اظهار داشت: در ادامه رزمایش محمد رسول الله(ص) فاز سوم این رزمایش در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود. وی افزود: به همت همین بسیجیان است که انقلاب با وجود طوفان‌‌های صدر خود تاکنون محکم ایستاده و دشمنان نظام اسلامی ‌را از تجاوز به کشور بازداشته است.
جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس بیان کرد: اگر افتخاری در خط مقاومت در منطقه به دست می‌‌آید از تدابیر مقام معظم رهبری است چراکه ایشان با هدایت و رهبری مدبرانه خود کشتی انقلاب اسلامی ‌را به پیش می‌‌برد و از غیر خدا هراسی ندارد.
جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به حمله بعثی‌‌ها و منافقین به انقلاب نوپا گفت: دشمن هم‌اکنون نیز دست از جنگ برنداشته و با عوامل خارجی و داخلی خود در حال برنامه‌ریزی برای ضربه زدن به نظام است که با حضور بسیجیان آگاه به رهبری، مقام معظم رهبری از همه این توطئه‌ها به سلامت عبور می‌‌کنیم.
وی با بیان اینکه دشمن از نام بسیج واهمه دارد، افزود: استکبار می‌داند که بسیج اهل سازش نیست و در هر عرصه‌ای که تاکنون علیه انقلاب اسلامی‌وارد شده شکست خورده است.
سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی، فرمانده سپاه احمدبن‌موسی(ع) نیز در مراسم تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در رزمایش محمد رسول الله دو ناحیه احمد‌بن موسی(ع) شیراز اظهار داشت: فرهنگ حاکم بر بسیج، فرهنگی است عاشورایی و شهدای گمنام حاضر در رزمایش خود سندی تمام‌کننده بر این واقعیت است.
وی با اشاره به رشادت‌‌ها و از خودگذشتگی بسیجیان در دفاع مقدس بیان کرد: همین بسیجیان عزیز و شهید بودند که با دستان خالی جلوی هجمه استکبار ایستادند و با گرفتن اسلحه از دشمن در نبردها توانستند از ایران اسلامی‌ و انقلاب دفاع کنند.
سرهنگ خسروانی گفت: انقلاب اسلامی ‌با روحیه بسیجی نه تنها توانست از خود دفاع کند بلکه اکنون توانسته است فرهنگ بسیجی عاشورایی خود را به بیرون از مرزها انتقال دهد و هر تجاوزی را با موشک‌های نقطه‌زن جواب دهد.
فرمانده ناحیه مقاومت احمد بن موسی(ع) در ادامه افزود: بسیجیان ناحیه احمد بن موسی(ع) در چهار گردان به استعداد ۱۰۰۰ نفر بسیجی تا پایان جمعه به رزمایش خود ادامه داد و به اهداف از پیش تعیین شده در رزمایش دست یافت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی