[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

باند سرقت زیورآلات متلاشی شد ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- محمد شبیری

mohammad4838@yahoo.‌com

فرمانده انتظامی ‌فارس از دستگیری سارقان زیورآلات در شیراز خبر داد و گفت: در چند روز اخیر سه باند بزرگ سارقین زیورآلات، مواد غذایی و کالاهای گران‌قیمت کشف و ۲۳ سارق دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار شیراز نوین روز گذشته، سردار احمد علی گودرزی در تشریح جزئیات دستگیری باند سارقان  مسلح زیورآلات در شیراز اظهار داشت: در روزهای اخیر سه باند بزرگ سارقین مسلح دستگیر و 23 نفر به مراجع قضایی منتقل شدند.
وی با بیان اینکه در پی دستگیری اعضا سارقین  اعضای باند زیورآلات به بیش از 200  فقره سرقت اعتراف کردند، گفت: اعضای این باند از استان‌های جنوب کشور و سه نفر از آنان زن بودند که در هفته گذشته توسط مأموران آگاهی دستگیر شدند.
گودرزی گفت: با تلاش مأموران نیروی انتظامی ‌این باندها متلاشی و در درگیری مسلحانه 15 نفر از اعضای آن دستگیر شدند و 8 دستگاه خودرو سرقتی و مقداری فشنگ و اسلحه از آن‌ها کشف و ضبط شد همچنین 2 نفر از اعضای این باند زخمی ‌و در بیمارستان بستری هستند.
وی با  اشاره به دستگیری اعضای باند مواد غذایی و کالاهای گران قیمت بیان کرد: این سه باند در استان‌های خوزستان، بوشهر، اصفهان، البرز و فارس اقدام به سرقت از منازل می‌کردند.
فرمانده انتظامی ‌استان فارس افزود: اموال کشف شده از این سه باند در پلیس آگاهی شیراز واقع در خیابان کارگر قرار دارد و مال‌باختگان می‌توانند برای شناسایی اموالشان به آنجا مراجعه کنند.
سردار گودرزی اظهار داشت: تعدادی از مال‌خر‌ها نیز شناسایی و دستگیر شدند و تلاش برای شناسایی دیگر مال‌خر‌ها همچنان ادامه دارد.
وی گفت: کلاهبرداری و مجموع جرائم در شش ماه گذشته 32 درصد افزایش داشته و در این مدت کشفیات جرائم نیز نسبت به مدت مشابه افزایش 80 درصدی داشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی